Przeczytaj w weekend
 

 

 

 

Claire Foy

Claire Foy
 • Data urodzenia:

  16 kwietnia 1984 (35)
 • Miejsce urodzenia:

  Stockport, Wielka Brytania
 • Narodowość:

  Brytyjka
 • Wzrost:

  162 cm
 • Zawód:

  Aktorka
 • Stan cywilny:

  Mężatka
 • Bio:

  Claire Foy edukowała się na Liverpool John Moores University oraz w Oxford School of Drama. Po raz pierwszy pojawiła się na ekranie w 2008 roku w roli Julii w serialu telewizyjnym pt.: Być człowiekiem. W 2017 roku za kreację królowej Elżbiety II w produkcji pt.: Crown została nagrodzona Złotym Globem.

W obsadzie (13)

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Channing Tatum

Channing Tatum

ur. 1980, kończy 39 lat

Ivana Milicevic

Ivana Milicevic

ur. 1974, kończy 45 lat

Amit Shah

Amit Shah

ur. 1981, kończy 38 lat

Pablo Schreiber

Pablo Schreiber

ur. 1978, kończy 41 lat

Stana Katic

Stana Katic

ur. 1978, kończy 41 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV