Przeczytaj w weekend

Arrow i Nie z tego świata - oto opisy finałowych sezonów seriali

W sieci pojawiły się opisy finałowych serii produkcji o braciach Winchester i zakapturzonym mścicielu ze Star City.

W sieci pojawiły się opisy finałowych serii produkcji o braciach Winchester i zakapturzonym mścicielu ze Star City.

W sezonie 2019/2020 będziemy świadkami finałów dwóch najpopularniejszych seriali stacji The CW, Nie z tego świata i Arrow, które zakończą się na odpowiednio 14. i 8. sezonie. Na konferencji upfrontowej stacji przedstawiono oficjalne opisy finałowych odsłon produkcji, które znajdziecie poniżej.

14. sezon Nie z tego świata:

Epicka podróż braci Winchester dobiega końca, gdy Nie z tego świata wkracza w ostatni sezon. Sam (Jared Padalecki) i Dean (Jensen Ackles) walczyli z demonami, aniołami, mitycznymi stworami i potworami na pozornie niekończącej się drodze do ratowania świata. Jednak w ostatniej bitwie 14.  sezonu konfrontują się z samym Bogiem (Rob Benedict), odmawiając zabicia nefilima Jacka (Aleksandra Calverta), i tym samym doprowadzając do decyzji Boga, by zakończyć tę rzeczywistość raz na zawsze...

8. sezon Arrow:

Po katastrofie statku playboy-miliarder Oliver Queen był przez pięć lat uznawany za zmarłego, zanim został odnaleziony na wyspie na Morzu Północnochińskim. Po powrocie do Star City starał się naprawić krzywdy wyrządzone przez jego rodzinę i walczyć z niesprawiedliwością. Jako Green Arrow Oliver z powodzeniem ratował miasto dzięki pomocy swojego zespołu,  w którego skład wchodzą były żołnierz John Diggle (David Ramsey), ekspert w dziedzinie informatyki Felicity Smoak (Emily Bett Rickards), były protegowany Roy Harper (Colton Haynes), doświadczony w walce ulicznej Rene Ramirez (Rick Gonzalez), meta Dinah Drake (Juliana Harkavy), genialny wynalazca Curtis Holt (Echo Kellum) i pochodząca z Ziemi-2 Laurel Lance (Katie Cassidy). Po odkryciu, co przyniesie jego przyszłość, Oliver znajdzie się w obliczu swojej najtrudniejszej bitwy, która pozostawi multiwersum w zawieszeniu. W ostatnim sezonie Arrow Oliver Queen będzie zmuszony zmierzyć się z rzeczywistością tego, co znaczy być bohaterem.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: Dean Buscher/The CW

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

MyAnna Buring

MyAnna Buring

ur. 1979, kończy 40 lat

Daniella Alonso

Daniella Alonso

ur. 1978, kończy 41 lat

Mireille Enos

Mireille Enos

ur. 1975, kończy 44 lat

Tatiana Maslany

Tatiana Maslany

ur. 1985, kończy 34 lat

Billie Piper

Billie Piper

ur. 1982, kończy 37 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV