Przeczytaj w weekend

Avengers: Endgame - czas trwania bez napisów końcowych. Nowy plakat

Avengers: Endgame to kulminacja wielkiej historii MCU. Wiemy, jaki jest czas trwania z napisami końcowymi, a teraz wyjawiono, ile trwa sam film.

Avengers: Endgame to kulminacja wielkiej historii MCU. Wiemy, jaki jest czas trwania z napisami końcowymi, a teraz wyjawiono, ile trwa sam film.

Adam Siennica
Adam Siennica

Avengers: Koniec gry trwa 3 godziny 57 sekund. Wiemy, że pełny czas trwania zawsze jest liczony z całymi napisami końcowymi. Dla wielu fanów MCU jest to czas, który spędzą w kinie, czekając na sceny po napisach.

Niektórzy widzowie jednak nie chcą siedzieć na całych napisach końcowych i po prostu wychodzą. Według nowych informacji sam film ma trwać 2 godziny 48 minut i 56 sekund. Potem nastąpi pierwsza animowana część napisów końcowych i tradycyjna scena, z którą film trwa 2 godziny 53 minuty i 17 sekund. Oznacza to, że najdłuższa część napisów końcowych trwa jakieś 7 minut.

Z innych informacji związanych z filmem:

  • Paul Rudd nagrał zabawne wideo, w którym próbuje wyciągnąć spoilery od braci Russo. Oczywiście nie jest to na serio, ale możecie zobaczyć, jak mu wyszło.

Paul Rudd trying to get Avengers: Endgame spoilers from the Russo Brothers from r/marvelstudios

  • W sieci odkryto wideo z marca z konkursu talentów z małej szkoły w USA, gdzie młody fan zagrał temat Avengers na fortepianie.

  • Stephen McFeely i Christopher Markus, czyli scenarzyści dwóch ostatnich filmów o Avengers zapowiedzieli, że robią przerwę od MCU. Twierdzą, że czas na zastrzyk świeżej krwi. Przyznali też, że napisali sceny z Kapitan Marvel, zanim jeszcze scenariusz jej filmu został stworzony. Reżyserzy i scenarzyści filmu Kapitan Marvel pomagali im przy tym, by wszystko było spójne.
  • Bracia Russo powiedzieli w jednym z wywiadów, że chcieliby wprowadzić do MCU dwóch złoczyńców: Doktora Dooma i Kravena Łowcę. Jest to luźna odpowiedź i nie ma na razie żadnych planów na to, by Russo się czymś takim zajęli.
  • W innym wywiadzie przyznali, że teoria z Ant-Manem i odbytem Thanosa jest najbardziej dziwaczną, o jakiej słyszeli.

Premiera 24 kwietnia.

ZAPRASZAMY NA FINAŁOWY SEZON Gry o Tron w HBO GO

null.

Advertisement

Źródło: comicboook.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV