Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "

 

Advertisement
 

Castingowe nowości. Kto zagra w filmach i serialach?

Kolejny tydzień obfituje w wiele castingowych nowinek. Sprawdźcie, którzy aktorzy dołączają do nowych projektów serialowych i filmowych.

Joey King i Freddie Stroma zagrają w nowym serialu Dead Inside. Fabuła skupia się na przeciętnej policjantce, której brat jest świetnym i znanym w całym mieście detektywem. Gdy ginie on w wybuchu, kobieta zaczyna widzieć jego ducha. To zmienia ich relację i razem współpracują, by rozwiązywać sprawy kryminalne żywych i umarłych. Aktorzy wcielą się w główną dwójkę rodzeństwa, Zacha i Emmy. Zach jest opisywany jako irytująco idealny, pewny siebie i z wielkim urokiem. Kiedy powraca jako duch, dowiaduje się nowych rzeczy jakie mówili o nim ludzie. Emmy natomiast jest twardsza i silniejsza niż zawsze myślał jej brat – brak pewności siebie nadrabia poczuciem humoru i śmiechem. Twórczynią serialu jest Katie Lovejoy.

Janina Gavankar dołącza do obsady niezatytułowanego serialu stacji Fox, który opowie o 30-letniej singielce, która nie zamierza się ustatkować i która przyjaźni się ze swoim ojcem playboyem. Jej świat legnie w gruzach, gdy kobieta dowiaduje się, że ojciec zakochał się w jej najlepszej przyjaciółce. Gavankar zagra rolę przyjaciółki, która ma na imię Sasha. W roli głównej bohaterki występuje natomiast Erin Foster, która stworzyła scenariusz serialu na podstawie własnych doświadczeń. Ojca zagra Don Johnson.

James Roday zagra w nowym serialu ABC, A Million Little Things. To opowieść o grupie przyjaciół (cztery kobiety i czterech mężczyzn), którzy mają pewien przestój w swoim życiu. Gdy jeden z nich niespodziewanie umiera, dla pozostałych staje się to ostatnim dzwonkiem do przeprowadzenia jakiejś zmiany, by wreszcie zacząć normalnie żyć. Roday zagra Gary’ego, który znany jest za sprawą swojego dobrego humoru, pełnej kontroli nad emocjami i częstych romansów. Serial jest zapowiedziany jako połączenie dramatu i komedii. Scenariusz napisał DJ Nash, a w obsadzie są już Romany Malco, David Giuntoli, Christina Ochoa, Anne Son i Christina Moses.

Leonard Roberts i Andrea Demetriades zagrają w nowym serialu Murder produkowanym przez CBS. Będzie to dramat śledczy, który pokazuje perspektywę nie tylko policji, ale i przestępców, świadków czy ofiar. Całość ma przypominać produkcję dokumentalną. Głównymi bohaterami są detektywi Mason Garrity i Ayana Lake, których zagrają Michael Chiklis i Teyonah Parris. Roberts i Demetriades natomiast wcielą się odpowiednio w asystenta prokuratora generalnego oraz w adwokata obrony prawnej. Scenarzystką jest Amanda Green, zaś całość powstaje na podstawie brytyjskiego miniserialu.

Michael Trucco zagra w serialu Chiefs produkowanym przez CBS. Fabuła skupi się na trzech silnych kobietach, które są komisarzami policji w Los Angeles. Łączą się w jedną grupę, by schwytać niebezpiecznego seryjnego mordercę. Trucco zagra detektywa Keele’a, który współpracuje z jedną z kobiet, komisarz Kendrą Downes. To doświadczony profesjonalista, który nie boi się mówić co myśli. Twórcami są David Hudgins i Carol Mendelsohn.

Violett Beane dołącza do obsady serialu God Friended Me, o ateiście Milesie, który zostaje dodany przez Boga do znajomych na facebooku. Aktorka zagra Carę Weiss, pewną siebie, przekonującą i błyskotliwą redaktor magazynu internetowego. Szuka kolejnej ciekawej historii do swojego portalu i wówczas poznaje Milesa, którego w znajomych zaproponował jej Bóg. Jej życie przybiera ciekawy obrót. Twórcami serialu są Steven Lilien i Bryan Wynbrandt, którzy napisali również scenariusz.

Jim Belushi zagra w nadchodzącym serialu Salvage. Fabuła skupia się na byłym policjancie, Jimmym Hillu, który po przeprowadzce na wieś marzy jedynie o samotności. Niestety na miejscu dochodzi do zagadkowego morderstwa, które w dodatku można powiązać z zatopionym przed laty hiszpańskim skarbem. Belushi zagra Duke’a, ojca Gwen Daniels, który jest głową miasteczka Bel Grove. To człowiek, z którym lepiej nie zadzierać i właściciel jedynej fabryki w mieście. Dziwnym trafem, wszystko zawsze obraca się na jego korzyść. Scenarzystą jest Don Todd.

Źródło: deadline.com, comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe
Strony: 123
 

 

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

Harry Potter – aktorzy kiedyś i…

Harry Potter to doskonale znana seria filmowa na podstawie powieści J.K. Rowling. Od premiery pierwszego…

Piotr Piskozub
-

Punisher – odchodzący wojownik Netfliksa. Tych…

Punisher już niedługo może zniknąć z platformy Netflix. To dobra okazja, by przedstawić Wam ciekawostki…

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Gwiezdne Wojny: część IX – Rey,…

Zakończyła się praca nad filmem Gwiezdne Wojny: część IX. Z tej okazji do sieci trafiło…

-

Władca Pierścieni – kiedy będzie toczyć…

Na Twitterze w momencie ogłoszenia powstania serialu Władca Pierścieni, Amazon uruchomił profil The Lord of…

-

Kapitan Marvel – nowy wyjątkowy plakat…

Do sieci trafił kolejny plakat promujący film Kapitan Marvel. Tym razem jest to bardziej artystyczne…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 35 sek. [X]

 

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]