Repertuar kin Nowość Program TV

Castingowe nowości. Kto zagra w filmach i serialach?

Kolejny tydzień obfituje w wiele castingowych nowinek. Sprawdźcie, którzy aktorzy dołączają do nowych projektów serialowych i filmowych.

Joey King i Freddie Stroma zagrają w nowym serialu Dead Inside. Fabuła skupia się na przeciętnej policjantce, której brat jest świetnym i znanym w całym mieście detektywem. Gdy ginie on w wybuchu, kobieta zaczyna widzieć jego ducha. To zmienia ich relację i razem współpracują, by rozwiązywać sprawy kryminalne żywych i umarłych. Aktorzy wcielą się w główną dwójkę rodzeństwa, Zacha i Emmy. Zach jest opisywany jako irytująco idealny, pewny siebie i z wielkim urokiem. Kiedy powraca jako duch, dowiaduje się nowych rzeczy jakie mówili o nim ludzie. Emmy natomiast jest twardsza i silniejsza niż zawsze myślał jej brat – brak pewności siebie nadrabia poczuciem humoru i śmiechem. Twórczynią serialu jest Katie Lovejoy.

Janina Gavankar dołącza do obsady niezatytułowanego serialu stacji Fox, który opowie o 30-letniej singielce, która nie zamierza się ustatkować i która przyjaźni się ze swoim ojcem playboyem. Jej świat legnie w gruzach, gdy kobieta dowiaduje się, że ojciec zakochał się w jej najlepszej przyjaciółce. Gavankar zagra rolę przyjaciółki, która ma na imię Sasha. W roli głównej bohaterki występuje natomiast Erin Foster, która stworzyła scenariusz serialu na podstawie własnych doświadczeń. Ojca zagra Don Johnson.

James Roday zagra w nowym serialu ABC, A Million Little Things. To opowieść o grupie przyjaciół (cztery kobiety i czterech mężczyzn), którzy mają pewien przestój w swoim życiu. Gdy jeden z nich niespodziewanie umiera, dla pozostałych staje się to ostatnim dzwonkiem do przeprowadzenia jakiejś zmiany, by wreszcie zacząć normalnie żyć. Roday zagra Gary’ego, który znany jest za sprawą swojego dobrego humoru, pełnej kontroli nad emocjami i częstych romansów. Serial jest zapowiedziany jako połączenie dramatu i komedii. Scenariusz napisał DJ Nash, a w obsadzie są już Romany Malco, David Giuntoli, Christina Ochoa, Anne Son i Christina Moses.

Leonard Roberts i Andrea Demetriades zagrają w nowym serialu Murder produkowanym przez CBS. Będzie to dramat śledczy, który pokazuje perspektywę nie tylko policji, ale i przestępców, świadków czy ofiar. Całość ma przypominać produkcję dokumentalną. Głównymi bohaterami są detektywi Mason Garrity i Ayana Lake, których zagrają Michael Chiklis i Teyonah Parris. Roberts i Demetriades natomiast wcielą się odpowiednio w asystenta prokuratora generalnego oraz w adwokata obrony prawnej. Scenarzystką jest Amanda Green, zaś całość powstaje na podstawie brytyjskiego miniserialu.

Michael Trucco zagra w serialu Chiefs produkowanym przez CBS. Fabuła skupi się na trzech silnych kobietach, które są komisarzami policji w Los Angeles. Łączą się w jedną grupę, by schwytać niebezpiecznego seryjnego mordercę. Trucco zagra detektywa Keele’a, który współpracuje z jedną z kobiet, komisarz Kendrą Downes. To doświadczony profesjonalista, który nie boi się mówić co myśli. Twórcami są David Hudgins i Carol Mendelsohn.

Violett Beane dołącza do obsady serialu God Friended Me, o ateiście Milesie, który zostaje dodany przez Boga do znajomych na facebooku. Aktorka zagra Carę Weiss, pewną siebie, przekonującą i błyskotliwą redaktor magazynu internetowego. Szuka kolejnej ciekawej historii do swojego portalu i wówczas poznaje Milesa, którego w znajomych zaproponował jej Bóg. Jej życie przybiera ciekawy obrót. Twórcami serialu są Steven Lilien i Bryan Wynbrandt, którzy napisali również scenariusz.

Jim Belushi zagra w nadchodzącym serialu Salvage. Fabuła skupia się na byłym policjancie, Jimmym Hillu, który po przeprowadzce na wieś marzy jedynie o samotności. Niestety na miejscu dochodzi do zagadkowego morderstwa, które w dodatku można powiązać z zatopionym przed laty hiszpańskim skarbem. Belushi zagra Duke’a, ojca Gwen Daniels, który jest głową miasteczka Bel Grove. To człowiek, z którym lepiej nie zadzierać i właściciel jedynej fabryki w mieście. Dziwnym trafem, wszystko zawsze obraca się na jego korzyść. Scenarzystą jest Don Todd.

Źródło: deadline.com, comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe
Strony: 123

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Godzilla 2 – potworów jest znacznie…

W filmie Godzilla 2: Król potworów możemy zobaczyć znacznie więcej Tytanów, niż do tej pory…

Tymoteusz Wronka
-

Najlepsze książki 2018 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze książki 2018 roku. Lista będzie aktualizowana, jeśli tylko nasi redaktorzy i współpracownicy natrafią…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Endgame – martwa postać zauważona…

W filmie Avengers: Wojna bez granic przez działanie Rękawicy Nieskończoności, połowa istnień we wszechświecie przestała…

Piotr Piskozub
-

Marvel? DC? Sprzedaż komiksów w USA…

Poznaliśmy już dane na temat sprzedaży komiksów w USA w listopadzie - pojedynek Marvel vs.…

Adam Siennica
-

Godzilla 2: Król potworów – analiza…

Godzilla 2: Król potworów doczekał się pełnego zwiastuna. Tak jak poprzedni mówi o filmie więcej,…

Adam Siennica
spoilery
-

Wikingowie: sezon 5, odcinek 12 –…

Wikingowie w kolejnym odcinku nie zachwycają. Znów dużo scen o niczym, nudne postacie i słabe…

Ocena recenzenta:
4

Co o tym sądzisz?