Przeczytaj w weekend

Castingowe nowości. Kto zagra w filmach i serialach?

Kolejny tydzień obfituje w wiele castingowych nowinek. Sprawdźcie, którzy aktorzy dołączają do nowych projektów serialowych i filmowych.

Kolejny tydzień obfituje w wiele castingowych nowinek. Sprawdźcie, którzy aktorzy dołączają do nowych projektów serialowych i filmowych.

Michalina Reda
Michalina Reda
Tagi:  casting 

Bryan Cranston dołącza do obsady nowego filmu Disneya pod tytułem The One And Only Ivan. Jest to adaptacja książki Katherine Applegate, która opowiada o zniewolonym gorylu Ivanie. Historia jest opowiedziana z punktu widzenia zwierzęcia. Ivan spędził 27 lat za szybą w centrum handlowym i przyzwyczaił się do spojrzeń ludzi. Prawie nie myśli o swoim domu w dżungli, bo zajmuje się telewizją, przyjaciółmi i malowaniem. Gdy poznaje słoniątko tęskniące za domem, zyskuje inny punkt widzenia na sytuację. Cranston zagra właściciela centrum, który wymusza na swoich zwierzętach odpowiednie zachowywanie się przed ludźmi. W obsadzie jest już Angelina Jolie, która podłoży głos słoniątku. Głosu Ivanowi natomiast użyczy Sam Rockwell. Reżyseruje Thea Sharrock, a scenariusz napisał Mike White.

Alyson Hannigan otrzymuje rolę w nowym serialu ABC pod tytułem Man of the House. Jest to komedia realizowana w formacie multi-cam, która skupi się na dwóch siostrach-rozwódkach. Kobiety wraz z dziećmi decydują się zamieszkać pod jednym dachem, by wzajemnie sobie pomagać. W nowym domu jest tylko jeden chłopak, który czuje się otoczony przez kobiety. Hannigan zagra jedną z sióstr i wspomniany nastolatek będzie właśnie jej synem. Scenarzystą jest Vijal Patel.

Powiększa się obsada nowego serialu Unspeakable. Fabuła ma opowiedzieć o skażonej dostawie krwi w Kanadzie, która zainfekowała mnóstwo ludzi. Całość bazuje na dwóch książkach Vica Parsonsa opartych na faktach. W serialu wystąpią Sarah Wayne Callies i Michael Shanks, którzy zagrają główne role - nie ma jednak szczegółów dotyczących ich postaci. Prowadzącym producentem wykonawczym jest Robert C. Cooper, który również nabawił się zapalenia wątroby przez dostawę krwi.

Chosen Jacobs dołącza do obsady serialu Castle Rock osadzonym w świecie Stephena Kinga. Mroczna produkcja będzie czerpać z całej twórczości autora i zaprezentuje postaci i wydarzenia, które miały miejsce w jego najbardziej znanych dziełach. Nie ma szczegółów postaci w którą wcieli się aktor. W obsadzie są już Terry O'Quinn, Bill Skarsgard, Scott Glenn, Sissy Spacek, André Holland, Jane Levy i Melanie Lynskey.

Athena Karkanis i Parveen Kaur dołączają do obsady nowego serialu NBC pod tytułem Manifest. Serial opowie o tym, co mogłoby się stać, gdyby zaginiony samolot linii Malezyjskich nagle powrócił po latach. Jak wpłynie to na jego pasażerów, na życie ich rodzin. W fabule zaginiony samolot powraca po pięciu latach, stawiając tym samym cały świat na głowie. Dla tych na pokładzie czas nie płynął, więc sprawa robi się jeszcze dziwniejsza. Karkanis zagra Grace Stone, która zdążyła już wyjść z żałoby po zaginięciu męża i syna. Kaur natomiast wcieli się w studentkę Saanvi, która była jedną z pasażerek i teraz wraca do domu. Dowiaduje się, że jej praca na laboratoriach z medycyny doprowadziła do naukowych przełomów. Producentem jest Jeff Rake.

Dwa nowe nazwiska dołączają do obsady serialu Red Line. Serial rozpoczyna się od kontrowersyjnego wydarzenia, jakim jest zastrzelenie czarnego lekarza przez białego policjanta. Choć do wypadku doszło nieumyślnie, na zawsze zmieni on życie bliskich. Historię prześledzimy z perspektywy trzech różnych rodzin, z których każda miała jakiś związek z tą sprawą. Noel Fisher zagra Pete'a Evansa, wspomnianego policjanta. Michael Patrick Thornton natomiast zagra jego brata, który jeździ na wózku po tym, jak został postrzelony na służbie. Oskarżenia przeciwko jego bratu bardzo na niego wpływają. Producentami są Ava DuVernay i Greg Berlanti.

Do obsady serialu The End of the World as We Know It dołącza Josh Helman. Fabuła skupia się na więziennym statku kosmicznym, który przewozi największych oprychów wszechświata. Pech chciał, że rozbija się on na pustkowiach Kaliforni, w związku z czym lokalna policja rozpoczyna poszukiwania zbiegów. Do pracy zostały zaangażowane dwie dziewczyny, których ambicje wykraczają poza pracę w pizzerii. Helman zagra policjanta z odległej galaktyki, któremu w karierze udało się już schwytać najlepszych przestępców. Na Ziemi jednak przestaje być takim chojrakiem i może potrzebować pomocy. Scenarzystą jest Rob Thomas.

Strony:
  • 1
  • 2
  • 3 (current)

Źródło: deadline.com, comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV