Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

CBS zamawia kolejne sezony dla czternastu swoich seriali

Dziewięć dramatów i pięć komedii kontynuowała dzisiaj stacja CBS. Przedłużone seriale dołączyły do zamówionych już wcześniej: Teorii wielkiego podrywu oraz reality show "Survivor".

W przyszłym sezonie z nowymi odcinkami w ramówce CBS pojawią się: NCIS, NCIS: Los Angeles, Person of Interest, Criminal minds, C.S.I.: Crime Scene Investigation, Elementary, Hawaii 5.0, Blue Bloods i The Good Wife z seriali dramatycznych oraz 2 Broke Girls, Mike & Molly, Mom, The Millers i Two and a Half Men z seriali komediowych.

Zamówienia nie otrzymały: Intelligence, Hostages, The Crazy Ones oraz The Mentalist. Decyzja związana z ich przyszłością zostanie podjęta w maju podczas upfrontów. Brak zamówienia dla Mentalisty nie jest zaskoczeniem, ponieważ tworzy go zewnętrzne studio Warner Bros. TV. Rozmowy na temat kontynuacji dopiero trwają, ale wiele wskazuje na to, że fani powinni być spokojni. Produkcja z Simonem Bakerem w roli głównej ma podpisane bardzo korzystne umowy sprzedaży serialu w formie syndykatu, a także studio czerpie spore zyski ze sprzedaży „Mentalisty” na rynek międzynarodowy. Dlatego też zarówno CBS jak i WB TV będą naciskać, by serial był kontynuowany.

Stacja CBS nie potwierdziła jeszcze oficjalnie, ale wiele wskazuje na to, że dwunasty sezon Two and a Half Men będzie serią finałową.

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

X-Men i Deadpool w MCU? Co…

20 marca o godzinie 17:02 w życie wchodzi umowa, na mocy której 21st Century Fox…

Norbert Zaskórski
-

Diuna 1984 vs Diuna 2020 –…

Świat kina doczekał się już jednego widowiska na podstawie książki Diuna. Natomiast w 2020 roku…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – wyciekły kolejne…

Kolejne materiały promujące film Avengers: Koniec gry trafiły do sieci. Przedstawiają one tytułowych bohaterów i…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zwiastuny filmu…

Joe Russo, współreżyser Avengers: Koniec gry potwierdził, żeby nie ufać zwiastunom. Wyjaśnił ich podejście do…

Adam Siennica
-

Stranger Things – pełny zwiastun 3.…

Netflix niespodziewanie opublikował pełny zwiastun 3. sezonu Stranger Things. Poznajemy szczegóły!

Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – zwiastun…

Quentin Tarantino po raz kolejny zebrał gwiazdorską obsadę. Zwiastun Pewnego razu... w Hollywood pokazuje pierwsze…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.