Google - 2019 rok w wyszukiwarce. Jakie filmy i seriale wyszukiwali Polacy?

Google to wyszukiwarka ciesząca się wielką popularnością. Jakie filmy i seriale wyszukiwano w niej najczęściej w minionym 2019 roku?

Google to wyszukiwarka ciesząca się wielką popularnością. Jakie filmy i seriale wyszukiwano w niej najczęściej w minionym 2019 roku?

Michalina Reda
Michalina Reda
Tagi:  google 

Google, jak co roku, przygotowało listę podsumowującą wyniki wyszukiwania w minionych 12 miesiącach - tym razem skupiając się wyłącznie na preferencjach Polaków. Jakie filmy i seriale wyszukiwaliśmy najczęściej? Jacy aktorzy lub aktorki cieszyli się największym zainteresowaniem internautów z naszego kraju? Na te pytania dokładnie odpowiada pełne zestawienie udostępnione przez Google. Badanie opracowano na podstawie wyników wyszukiwania w Polsce w 2019 roku

Co ciekawe, najbardziej popularnym filmem roku wcale nie jest Avengers: Koniec gry ani nawet cieszący się niezwykłą popularnością Joker (ten zajmuje zaszczytne 2. miejsce). Internautów z Polski najbardziej interesował Irlandczyk Martina Scorsese, który zbiera kapitalne recenzje. W przypadku seriali pierwsze miejsce zajmuje tytuł Zniewolona - produkcjami takimi jak Czarnobyl czy Żmijowisko interesowało się mniej Polaków.

Najczęściej wyszukiwanymi nazwiskami aktorów były nazwiska Camerona Boyce'a i Luke'a Perry'ego - popularność wywołały zapewne śmierci obydwu mężczyzn. Na liście znajdują się także amerykańscy aktorzy tacy jak Bradley Cooper czy Keanu Reeves.

Oto najczęściej wyszukiwane treści w przeglądarce Google w 2019 roku

FILMY

 1. Irlandczyk
 2. Joker
 3. Kraina lodu 2
 4. Green Book
 5. Miszmasz czyli Kogel Mogel 3
 6. Underdog
 7. Na noże
 8. Pewnego razu... w Hollywood
 9. Jak poślubić milionera
 10. After

SERIALE

 1. Zniewolona
 2. Czarnobyl
 3. Zakochani po uszy
 4. Wojenne dziewczyny
 5. Więzień miłości
 6. Żmijowisko
 7. Wieczna miłość
 8. Łzy Cennet
 9. Stulecie Winnych
 10. Zawsze warto

OSOBY

 1. Cameron Boyce
 2. Luke Perry
 3. Bozena Krzyzanowska
 4. Hanna Dunowska
 5. Ina Benita
 6. Zofia Czerwinska
 7. Bradley Cooper
 8. Jan Kobuszewski
 9. Keanu Reeves
 10. Anna Lenartowicz

Źródło: informacja prasowa / zdjęcie główne: Screen Rant

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV