Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie - maska Kylo Rena ma znaczenie. Znany reżyser w filmie

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie to film, o którym wszyscy mówią. Kolejne wywiady zdradzają nowe informacje.

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie to film, o którym wszyscy mówią. Kolejne wywiady zdradzają nowe informacje.

Adam Siennica
Adam Siennica
Tagi:  Disney 

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie mają pokazać trochę innego Kylo Rena. Dojrzałego, pewnego siebie i skupionego na swoim celu. Minął rok od wydarzeń z Ostatniego Jedi, a według Abramsa powrót maski Kylo Rena jest ważną reprezentacją tego, w jakim stanie jest ten bohater. Przyznaje, że jego zostanie przywódcą Najwyższego Porządku jest z tym związane, ponieważ maska to jego ponowne odbudowanie więzi z Ciemną Stroną Mocy i Rycerzami Ren. Dodaje, że z maską jest związane coś określonego, co na razie nie jest jasne dla widzów, ale podczas seansu będzie dostrzegalne.

Adam Driver mówi, że Kylo Ren nie chce i nie szuka żadnego odkupienia win, bo z jego perspektywy on niczemu nie jest winny. To jest zewnętrzna perspektywa na jego osobę, której on nie dostrzega, ponieważ według aktora, on zrehabilitował się w swoich oczach. Prawdopodobnie chodzi mu o zabicie Snoke'a.

J.J. Abrams wyjawił, że oryginalnie planował sprowadzić Lando Calrissiana (Billy Dee Williams) w Przebudzeniu Mocy. Ostatecznie musiał go wypisać z historii, ponieważ nie starczyło dla niego czasu. 

Okazuje się, że sceny Carrie Fisher pochodzą tylko z Przebudzenia Mocy. Abrams potwierdził, że wówczas zostało mu sporo materiału, który mógł teraz wykorzystać. Nie użył żadnej sceny z Ostatniego Jedi, ponieważ według jego wiedzy, wszystko było użyte w filmie. Przyznał również, że jeśli dostałby propozycję, stanąłby za kamerą The Mandalorian. Zasugerował też, że Kevin Smith może pojawić się w filmie w roli epizodycznej, ale nie chce jednoznacznie tego potwierdzić. Słynny reżyser Clerks był na planie przez kilka dni i pojawił się tam na zaproszenie Abramsa.

Coca Cola włącza się w promocję Gwiezdnych Wojen. Tak prezentuje się limitowana edycja świecących puszek:

Ujawniono także, że Dominic Monaghan wciela się w żołnierza Ruchu Oporu imieniem Beaumont Kin. Colin Trevorrow, oryginalny reżyser i scenarzysta części IX zdementował plotki o tym, co było w jego scenariuszu. Jego zdaniem informacje są nieprawdziwe.

Kim jest Snoke? Andy Serkis zna odpowiedź!

- Znam jego przeszłość, ale nie chcę jej ujawniać. Jego cechy narodziły się przez rany zadane w bitwie i głębokie poczucie zemsty - powiedział Serkis w rozmowie z People.

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie - premiera 19 grudnia.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV