Przeczytaj w weekend

Hawaii 5.0, Madam Secretary, Seal Team i inne seriale CBS z kolejnymi sezonami

Amerykańska stacja CBS ogłosiła zamówienia kolejnych sezonów swoich seriali. Przedłużono pięć tytułów.

Amerykańska stacja CBS ogłosiła zamówienia kolejnych sezonów swoich seriali. Przedłużono pięć tytułów.

Hawaii 5.0 będzie kontynuowane. Oficjalnie zamówiono 10. sezon. Nie jest to zaskoczenie, bo serial po latach wciąż notuje dobrą oglądalność. Średnio 9. sezon ogląda 10 mln widzów ze współczynnikiem 1.3 w grupie docelowej 18-49. Nie wyjawiono, czy w ekipie zajdą jakieś zmiany.

S.W.A.T. - jednostka specjalna doczeka się 3. sezonu. Wszystko za sprawą satysfakcjonującej oglądalności. Podobnie jest z SEAL Team, który również dostaje 3. sezon. Powody do zadowolenia mają też fani Madam Secretary, która powróci z 6. sezonem oraz MacGyvera, który dostał 4. sezon. Terry Matalas będzie nowym showrunnerem, czyli będzie odpowiadać za jego realizację. Producent znany jest z 12 małpLevy Tran została awansowana do stałej obsady serialu.

Przypomnijmy, że wcześniej stacja CBS zamówiła kolejne sezonu następujących seriali: Młody Sheldon, Mamuśka, Zabójcze umysły, Zaprzysiężeni, Agenci NCIS, Agenci NCIS: Los Angeles, Agenci NCIS: Nowy Orlean, FBI, God Friended Me, The Neighborhood i Magnum: Detektyw z Hawajów.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV