Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "

 

Advertisement
 

Kapitan Marvel – rozwój technologii odmładzającej

Film Kapitan Marvel będzie doskonałym przykładem działania technologii odmładzania aktorów. Inżynierowie Marvel Studios wykorzystali komputery, aby odtworzyć wygląd młodego Samuela L. Jacksona.

Najnowszy film Marvela okazał się niezłym wyzwaniem dla scenarzystów i techników komputerowych. Akcja Kapitan Marvel rozgrywa się w latach 90., a jedną z głównych postaci jest Nick Fury, w którego od lat wciela się Samuel L. Jackson. Aktor nie mógł ot tak wystąpić w tym filmie. Widz mógłby poczuć dysonans poznawczy oglądając 70-letniego Jacksona wcielającego się w znacznie młodszą postać.

Filmowcy mogli rozwiązać ten problem na kilka sposobów: zrezygnować z pokazywania tej postaci w filmie , zatrudnić innego aktora do roli Nicka Fury’ego albo w jakiś sposób odmłodzić Samuela L. Jacksona. Wygrał ten trzeci wariant.

-
-

Odmłodzimy nieznacznie Sama, odmłodzimy także Clarka. Na szczęście zarówno Clark jak i Sam wyglądają doskonale, ale chcemy zrobić z nimi coś więcej. Odmłodziliśmy już Roberta, który wyglądał doskonale i Kurta, który również prezentował się wyśmienicie. Mieliśmy szczęście do aktorów, którzy przeszli przez ten proces. Ale tym razem poszliśmy znacznie dalej niż w jakimkolwiek innym filmie, które realizowaliśmy. To było niezwykle satysfakcjonujące wyzwanie, ale nie sądzę, abyśmy mogli kiedykolwiek poprosić innego aktora, aby poszedł w ślady Sama Jacksona. Dlatego jestem rad, że udało nam się to zrobić – powiedział producent wykonawczy Jonathan Schwartz podczas wywiadu przeprowadzonego na planie filmowym dla magazynu Comic Book.

W sieci pojawiło się już kilka zwiastunów, w których zobaczymy efekty pracy grafików komputerowych odpowiedzialnych za odmładzanie aktorów. Trzeba przyznać, że dobrze wykonali swoją robotę. Młody Nick Fury prezentuje się bardzo dobrze:

Film Kapitan Marvel zadebiutuje w polskich kinach 8 marca. Wtedy na własne oczy przekonamy się, jak wyglądają Samuel L. Jackson oraz Clark Gregg odmłodzeni o kilkadziesiąt lat.

Źródło: comicbook.com / Zdjęcie: Marvel
 

 

Najlepsze z 24h

Wiktor Fisz
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 1…

Kolejna telewizyjna historia o superbohaterach. Tego właśnie świat potrzebuje. A co powiecie na opowieści o…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead znów zaskakuje. 10. odcinek jest pięknym podsumowaniem poprawy jakości, w którym sama…

Ocena recenzenta:
8
Piotr Piskozub
spoilery
-

Shazam! – herosów i złoczyńców będzie…

Do sieci trafiły zdjęcia zabawek promujących film Shazam! - potwierdzają one, że na ekranie zobaczymy…

Piotr Piskozub
-

MCU, X-Men i nie tylko. Marvel…

Na konwencie Toy Fair 2019 Marvel pokazał całą serię zabawek związanych z MCU, X-Men i…

Michalina Reda
-

Avengers: Koniec gry – pełny zwiastun…

Kevin Smith wypowiedział się na temat promocji filmu Avengers: Koniec gry. Jego zdaniem, Marvel nie…

Piotr Piskozub
-

Spider-Man: Daleko od domu – kostiumy…

Do sieci trafiły zdjęcia figurek kolekcjonerskich i zabawek z serii Funko POP, które promują film…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 35 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]