Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Kto nowym Batmanem? Jon Hamm dalej zainteresowany rolą

Plotki o tym, że Jon Hamm może być nowym Batmanem, pojawiły się już w 2017 roku. Teraz aktor powraca do tematu twierdząc, że dalej jest tym zainteresowany.

Wokół planowanego filmu The Batman w reżyserii Matta Reevesa wciąż wiele jest niewiadomych – na tę chwilę więcej niż jakichkolwiek konkretów, mamy do dyspozycji plotek i pogłosek, które głównie dotyczą castingu do głównej roli. Mówi się bowiem, że Ben Affleck odchodzi od tej kreacji, jednak wciąż nie zostało to potwierdzone.

Pogłoski pojawiły się już w ubiegłym roku i wówczas rozpoczęła się także giełda nazwisk – jednym z najczęściej wskazywanych kandydatów był Jon Hamm, którego fani zdążyli sobie nawet wyobrazić na poszczególnych fanartach. Od tamtego czasu sprawa jednak ucichła, aż do teraz – Hamm ponownie odnosi się do pogłosek, sugerując, że dalej jest zainteresowany udziałem w filmie. Jak mówi w nowym wywiadzie:

To wszystko zależy od scenariusza, od samej historii… Jestem wielkim fanem komiksów i zawsze takim byłem. Czytałem je odkąd miałem 9 lat, czy nawet mniej… Więc wiem dużo na ten temat. Lubię gatunek i lubię, gdy jest to zrobione dobrze.

Aktor dodaje, że nie prowadził rozmów z wytwórnią, jednak jest na to otwarty.

Prawdopodobnie ten kostium by na mnie pasował. Musiałbym dużo trenować, co nieszczególnie lubię, ale jestem przekonany, że i w tym jest coś interesującego. I jeżeli przyjdą do mnie z zapytaniem, czy chciałbym zagrać tę rolę, odpowiem: „Dlaczego nie?”. Pogłoski na ten temat krążą prawdopodobnie od końca pierwszego sezonu Mad Men. Z nikim jeszcze na ten temat nie rozmawiałem, a siedziałem już w jednym pokoju z tymi ludźmi. Nic mi wtedy nie zaoferowano. Myślę, że to Internet mówi, czego chce. Ale żeby tak było, wielu ludzi musi się pod tym podpisać, nie tylko Internet.

-
-

Przypomnijmy, że wczoraj w sieci pojawiła się także plotka o tym, że nowym Batmanem może być Kit Harington. I choć ani aktor ani reżyser ani nawet wytwórnia nie komentują doniesień, James Hibberd z redakcji Entertainment Weekly powołuje się na rozmowę z rzecznikiem Haringtona twierdząc, że jest to wyłącznie plotka.

Będziemy informować o rozwoju sprawy.

Źródło: comicbook.com, comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Najlepsze z 24h

Norbert Zaskórski
-

Powrót do przeszłości: Zobacz zdjęcia z…

W czerwcu minęło 31 lat od premiery klasyka kina akcji z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli…

Michalina Reda
-

The Walking Dead – nowe zdjęcia…

Do sieci trafiła garść nowych zdjęć z 9. sezonu The Walking Dead, a także zza…

Michalina Reda
-

Chirurdzy – sezon 15. Zobacz zdjęcia…

Chirurdzy powracają z 15. sezonem. Do sieci trafiły nowe zdjęcia, które zapowiadają, co wydarzy się…

Wiktor Fisz
-

Najlepsze pierwsze odcinki znanych seriali

Pilotowy odcinek serialu często nadaje ton całej produkcji, stając się najznamienitszym przykładem jej wielkości. Zdarza…

Piotr Piskozub
-

Kto się boi penisa Batmana? DC…

Okazuje się, że DC postanowiło ocenzurować cyfrową wersję komiksu Batman: Damned, w którym zobaczyliśmy penisa…

Piotr Piskozub
-

Titans – Batman jednak z większą…

Zdjęcia testowe do serialu Titans mogą sugerować, że ekranowy Batman może odegrać w historii większą…

Co o tym sądzisz?