Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Kto nowym Batmanem? Jon Hamm dalej zainteresowany rolą

Plotki o tym, że Jon Hamm może być nowym Batmanem, pojawiły się już w 2017 roku. Teraz aktor powraca do tematu twierdząc, że dalej jest tym zainteresowany.

Plotki o tym, że Jon Hamm może być nowym Batmanem, pojawiły się już w 2017 roku. Teraz aktor powraca do tematu twierdząc, że dalej jest tym zainteresowany.

Wokół planowanego filmu The Batman w reżyserii Matta Reevesa wciąż wiele jest niewiadomych - na tę chwilę więcej niż jakichkolwiek konkretów, mamy do dyspozycji plotek i pogłosek, które głównie dotyczą castingu do głównej roli. Mówi się bowiem, że Ben Affleck odchodzi od tej kreacji, jednak wciąż nie zostało to potwierdzone.

Pogłoski pojawiły się już w ubiegłym roku i wówczas rozpoczęła się także giełda nazwisk - jednym z najczęściej wskazywanych kandydatów był Jon Hamm, którego fani zdążyli sobie nawet wyobrazić na poszczególnych fanartach. Od tamtego czasu sprawa jednak ucichła, aż do teraz - Hamm ponownie odnosi się do pogłosek, sugerując, że dalej jest zainteresowany udziałem w filmie. Jak mówi w nowym wywiadzie:

To wszystko zależy od scenariusza, od samej historii... Jestem wielkim fanem komiksów i zawsze takim byłem. Czytałem je odkąd miałem 9 lat, czy nawet mniej... Więc wiem dużo na ten temat. Lubię gatunek i lubię, gdy jest to zrobione dobrze.

Aktor dodaje, że nie prowadził rozmów z wytwórnią, jednak jest na to otwarty.

Prawdopodobnie ten kostium by na mnie pasował. Musiałbym dużo trenować, co nieszczególnie lubię, ale jestem przekonany, że i w tym jest coś interesującego. I jeżeli przyjdą do mnie z zapytaniem, czy chciałbym zagrać tę rolę, odpowiem: "Dlaczego nie?". Pogłoski na ten temat krążą prawdopodobnie od końca pierwszego sezonu Mad Men. Z nikim jeszcze na ten temat nie rozmawiałem, a siedziałem już w jednym pokoju z tymi ludźmi. Nic mi wtedy nie zaoferowano. Myślę, że to Internet mówi, czego chce. Ale żeby tak było, wielu ludzi musi się pod tym podpisać, nie tylko Internet.

Przypomnijmy, że wczoraj w sieci pojawiła się także plotka o tym, że nowym Batmanem może być Kit Harington. I choć ani aktor ani reżyser ani nawet wytwórnia nie komentują doniesień, James Hibberd z redakcji Entertainment Weekly powołuje się na rozmowę z rzecznikiem Haringtona twierdząc, że jest to wyłącznie plotka.

Będziemy informować o rozwoju sprawy.

Źródło: comicbook.com, comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV