Listy do M. 4 - Rafał Zawierucha dołącza do obsady

Listy do M. 4 to kolejna część lubianej serii filmów. Do obsady dołączył Rafał Zawierucha.

Listy do M. 4 to kolejna część lubianej serii filmów. Do obsady dołączył Rafał Zawierucha.

Zdjęcia do filmu Listy do M. 4 rozpoczęły się 21 stycznia 2020 roku. Potwierdzono, że w obsadzie powrócą Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk. Zaczynamy poznawać nazwiska kolejnych gwiazd, którymi obsada została wypełniona, tak jak przy poprzednich częściach. Jedną z nich jest - jak się okazało - Rafał Zawierucha. Aktor święcił ostatnio triumfy w filmie Pewnego razu... w Hollywood Quentina Tarantino, który był Oscarowym faworytem. O Rafale zrobiło się za oceanem nieco głośniej dzięki roli Romana Polańskiego - być może niewielkiej, ale charakterystycznej. Tym razem mamy oczekiwać lekkiej, komediowej kreacji. 

Listy do M. 4 - premiera 4 listopada 2020 roku, czyli troszkę przed świętami, w klimacie których niewątpliwie ta część również będzie osadzona. Za kamerą stoi Patrick Yoka, znany głównie jako reżyser seriali Rodzinka.pl oraz Prawo Agaty. Żadnych informacji o fabule jeszcze nie ogłoszono.

Przypominamy, że Listy do M. to seria świątecznych serii komedii romantycznych, która osiągała rekordowe wyniki w polskim box office. Polacy pokochali bohaterów oraz pozytywny, świąteczny nastrój, jaki te produkcje budowały. Czekamy na kolejne informacje o oczekiwanej kontynuacji.

Źródło: TVN.pl/zdjęcie główne: TVP

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV