Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Minecraft - film zadebiutuje dopiero w 2022 roku. Jest data premiery

Minecraft trafi na wielkie ekrany, jednak dopiero za trzy lata. Jest data premiery.

Minecraft trafi na wielkie ekrany, jednak dopiero za trzy lata. Jest data premiery.

Michalina Reda

Michalina Reda

Minecraft to popularna gra komputerowa, na podstawie której powstaje nowy film studia Warner Bros. Reżyserem obrazu jest Peter Sollett, który ma w swoim dorobku mniej znane produkcje takie jak Tytuł do praw, Nick i Norah czy Raising Victor Vargas.

Dziś poinformowano, kiedy możemy spodziewać się premiery nowej produkcji - Minecraft wejdzie na ekrany kin dopiero 4 marca 2022 roku, a zatem za niecałe trzy lata. Twórcy zapewniają, że cały ten czas będzie poświęcony dokładnym staraniom, by zrealizować produkcję jak najwyższej jakości. Jak czytamy na stronie producenta gry komputerowej, film ma być inny niż jego pierwowzór, także z oczywistego względu jakim jest grafika (w grze bohaterowie składają się z widocznych pikseli).

Podczas gry film musi być inny niż gra komputerowa (w przeciwnym razie oglądalibyśmy go w bardzo niskiej rozdzielczości), jest jedna rzecz wspólna. Chcemy stworzyć ten film - podobnie jak i grę - dla Was. Inspirują nas niezliczone rzeczy, ale żadna aż tak bardzo, jak niezwykła praca naszej społeczności w Minecraft każdego dnia.

Przypomnijmy, że w oryginalnej Minecraft grze poruszamy się kwadratowymi postaciami i z ich pomocą kreujemy świat. Fabuła filmu pełnometrażowego skupi się natomiast na nastoletniej dziewczynie, która wraz z grupą poszukiwaczy przygód będzie chciała ocalić swój piękny świat przed zniszczeniem ze strony smoka.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV