Minecraft wkrótce trafi do biblioteki Xbox Game Pass

Popularna gra Minecraft na początku kwietnia trafi do abonentów Xbox Game Pass.

Popularna gra Minecraft na początku kwietnia trafi do abonentów Xbox Game Pass.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Microsoft w dalszym ciągu intensywnie rozwija swoją usługę Xbox Game Pass. Ujawniono, że 4 kwietnia do biblioteki gier dostępnych w ramach abonamentu trafi Minecraft, czyli produkcja, która już od kilku lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Już 14 marca usługa wzbogaci się zaś gry Fallout 4 i F1 2018.

Xbox Game Pass to usługa Microsoftu, która umożliwia dostęp do ponad 150 produkcji na konsolę Xbox One. W wybrane produkcje można zagrać też na pececie dzięki Xbox Play Anywhere. Miesięczny koszt usługi to 40 zł.

Źródło: dualshockers.com / fot. Microsoft

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV