Nie żyje autor horrorów Jack Ketchum

W wieku siedemdziesięciu jeden lat zmarł Jack Ketchum, ceniony autor horrorów. Pisarz odszedł w środę rano.

W wieku siedemdziesięciu jeden lat zmarł Jack Ketchum, ceniony autor horrorów. Pisarz odszedł w środę rano.

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

Jack Ketchum (właściwie Dallas William Mayr) był pisarzem horrorów i powieści grozy, a także od czasu do czasu występował jako aktor. Urodził się w 1946 roku w Stanach Zjednoczonych. Parał się różnych zajęć, a przygodę z literaturą rozpoczął dopiero na początku lat 80. ubiegłego wieku.

Jego dorobek pisarski jest to kilkanaście powieści i zbiorów opowiadań. Do jego najsłynniejszych dzieł należą Dziewczyna z sąsiedztwaZabawa w chowanego czy seria powiązanych powieści rozpoczętych książką Poza sezonem.

Pisarz zmarł po długiej walce z rakiem.

Informację o śmierci pisarza zamieścił w mediach społecznościowych jego przyjaciel, Christopher Golden:

Źródło: .mirror.co.uk / fot. .mirror.co.uk

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV