Przeczytaj w weekend

Predator – zobacz zwiastun dla dorosłych. Krwawa jatka!

Shane Black, reżyser kontynuacji hitu Predator odkrywa swoje karty. Finałowy zwiastun prezentuje poziom przemocy, jaki zobaczymy w kinie.

Shane Black, reżyser kontynuacji hitu Predator odkrywa swoje karty. Finałowy zwiastun prezentuje poziom przemocy, jaki zobaczymy w kinie.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  predator 

The Predator to kontynuacja historii z filmu z lat 80. Przez te lata kosmiczni łowcy przeszli ewolucję i teraz przez błąd dziecka, powracają na Ziemię z tajemniczymi planami.

W obsadzie są Boyd Holbrook, Trevante Rhodes (Moonlight), Jacob Tremblay (Room), Keegan-Michael Key (Tomorrowland), Olivia Munn (X-Men: Apocalypse), Sterling K. Brown (This Is Us), Alfie Allen (Game of Thrones), Thomas Jane (The Expanse), Augusto Aguilera, Jake Busey i  Yvonne Strahovski (The Handmaid's Tale).

Za kamerą stoi Shane Black. Film ma wysoką kategorię wiekową R, czyli nie jest wskazany dla osób poniżej 17 roku życia. Zobaczcie zwiastun tylko dla dorosłych:

Predator pojawi się w kinach już 14 września.

Źródło: youtube.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV