Spider-Man: Daleko od domu - Pajączek i dziedzictwo MCU. Oto nowy plakat

W sieci pojawił się nowy plakat Spider-Man: Daleko od domu - nawiązuje on do ostatnich wydarzeń w MCU.

W sieci pojawił się nowy plakat Spider-Man: Daleko od domu - nawiązuje on do ostatnich wydarzeń w MCU.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Dzięki filmowi Avengers: Endgame problem zmagania się z dziedzictwem i międzypokoleniowej sztafety w MCU nabrał nowego kontekstu. Do tej kwestii z pewnością odniesie się kolejna odsłona Kinowego Uniwersum Marvela, Spider-Man: Daleko od domu. W ramach jej kampanii promocyjnej do sieci trafiły teraz dwa nowe materiały - pierwszy z nich to okładka magazynu Empire, drugi zaś jest plakatem, który pokazuje Pajączka na tle graffiti przedstawiającego Iron Mana. Przypomnijmy, że śmierć tego ostatniego ma mieć znaczenie dla fabuły nadchodzącego filmu - jednym z tropów w tej materii jest choćby występ Happy'ego Hogana w opowieści.

Film Spider-Man: Daleko od domu zadebiutuje w polskich kinach 5 lipca.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV