Przeczytaj w weekend

Spider-Man: Daleko od domu – pełny zwiastun filmu oficjalnie zapowiedziany

Spider-Man: Daleko od domu to kontynuacja filmu o przygodach Pajączka z 2017 roku. Oficjalnie zapowiedziano pierwszy zwiastun produkcji. Pojawiły się również nowe informacje na temat połączenia widowiska z Avengers 4 oraz stroju głównego bohatera.

Spider-Man: Daleko od domu to kontynuacja filmu o przygodach Pajączka z 2017 roku. Oficjalnie zapowiedziano pierwszy zwiastun produkcji. Pojawiły się również nowe informacje na temat połączenia widowiska z Avengers 4 oraz stroju głównego bohatera.

W przyszłym roku do kin trafi widowisko Spider-Man: Far From Home, kontynuacja Spider-Man: Homecoming z 2017 roku. W nim Pajączek zmierzy się z Mysterio, złoczyńcą używającym w swoich działaniach iluzji. W sobotę na CCXP odbędzie się panel produkcji. Oficjalnie zapowiedziano pełny zwiastun widowiska. Jego długość wynosi 2 minuty i 30 sekund. Zapewne pojawi się on niedługo po panelu produkcji.

Jedno z ostatnich zdjęć promujących film ukazało nowy, szpiegowski strój Pajączka (możecie go zobaczyć na początku poniższej galerii). Teraz w sieci pojawiła się informacja, że Sony Pictures nazwało czarny kostium Spider-Mana Uniform Stealth.

Ponadto w sieci pojawiła się teoria, że strój może spoilerować wydarzenia z filmu Untitled Avengers Movie. Zauważmy, że na zdjęciu na kostiumie znajduje się logo T.A.R.C.Z.Y. zatem w nadchodzącym widowisku o losach Avengers organizacja może powrócić w glorii i chwale, a sam Pajączek zacznie współpracować z agencją. Czy jest to prawda, okaże się w przyszłym roku, kiedy to filmy trafia do kin.

Premiera Spider-Man: Far From Home 5 lipca 2019 roku. Natomiast Untitled Avengers Movie trafi na ekrany 3 maja 2019 roku.

Źródło: heroichollywood.com/comicbook.com/screenrant.com/zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV