Zaprzysiężeni - będzie 10. sezon serialu

Zaprzysiężeni powrócą z 10. sezonem. Serial otrzymał zamówienie na kolejną odsłonę.

Zaprzysiężeni powrócą z 10. sezonem. Serial otrzymał zamówienie na kolejną odsłonę.

Michalina Reda

Michalina Reda

Zaprzysiężeni to serial stacji CBS, który jest emitowany od 2010 roku. Fabuła skupia się na rodzinie, której członkowie od lat służą w mundurach w Nowym Jorku - jako policjanci, detektywi czy prokuratorzy. Produkcja doczekała się 9. sezonów, z których ostatni jest jeszcze w trakcie emisji.

Zgodnie z nowymi informacjami, serial otrzymał zamówienie na 10. sezon. Potwierdzono, że w obsadzie powróci Tom Selleck. Oczekiwane są także powroty gwiazd takich jak Donnie Wahlberg, Bridget Moynahan, Will Estes, Len Cariou, Sami Gayle, Marisa Ramirez i Vanessa Ray.

Zaprzysiężeni - 10. sezon zadebiutuje jesienią tego roku. Podczas nowej serii wyemitowany zostanie okrągły 200. odcinek produkcji.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV