Przeczytaj w weekend

Avengers: Koniec gry - easter eggi i nawiązania. To mogliście przegapić

W filmie Avengers: Koniec gry mnóstwo jest easter eggów i odniesień do MCU i całej popkultury - chcemy je teraz zebrać w jednym miejscu.

W filmie Avengers: Koniec gry mnóstwo jest easter eggów i odniesień do MCU i całej popkultury - chcemy je teraz zebrać w jednym miejscu.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Avengers: Koniec gry kontynuuje swój triumfalny marsz przez kina na całym świecie. Najnowsza odsłona MCU dla wielu z Was z miejsca stała się kwintesencją "fanserwisu", który wyszedł naprzeciw oczekiwaniom miłośników komiksów i całej popkultury. Dzięki temu na ekranie aż zaroiło się od easter eggów, smaczków i innych nawiązań, które w trakcie pojedynczego, blisko 3-godzinnego seansu mogą nam najzwyczajniej w świecie umknąć. W dodatku dochodzą tu jeszcze gościnne występy - niektóre z nich bywają naprawdę zaskakujące. Chcemy teraz zebrać to wszystko w jednym miejscu, przy czym potraktujcie poniższą listę bardziej jako zestawienie aktualizowane. Jeśli więc chcielibyście coś jeszcze dodać, dajcie nam o tym znać w komentarzach. Wszak na tym polu jest z czego wybierać. Zobaczcie sami:

Avengers: Endgame macie już okazję oglądać na ekranach kin.

Źródło: screenrant.com, comicbook.com, comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV