Avengers: Koniec gry - easter eggi i nawiązania. To mogliście przegapić

W filmie Avengers: Koniec gry mnóstwo jest easter eggów i odniesień do MCU i całej popkultury - chcemy je teraz zebrać w jednym miejscu.

W filmie Avengers: Koniec gry mnóstwo jest easter eggów i odniesień do MCU i całej popkultury - chcemy je teraz zebrać w jednym miejscu.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Avengers: Koniec gry kontynuuje swój triumfalny marsz przez kina na całym świecie. Najnowsza odsłona MCU dla wielu z Was z miejsca stała się kwintesencją "fanserwisu", który wyszedł naprzeciw oczekiwaniom miłośników komiksów i całej popkultury. Dzięki temu na ekranie aż zaroiło się od easter eggów, smaczków i innych nawiązań, które w trakcie pojedynczego, blisko 3-godzinnego seansu mogą nam najzwyczajniej w świecie umknąć. W dodatku dochodzą tu jeszcze gościnne występy - niektóre z nich bywają naprawdę zaskakujące. Chcemy teraz zebrać to wszystko w jednym miejscu, przy czym potraktujcie poniższą listę bardziej jako zestawienie aktualizowane. Jeśli więc chcielibyście coś jeszcze dodać, dajcie nam o tym znać w komentarzach. Wszak na tym polu jest z czego wybierać. Zobaczcie sami:

Avengers: Endgame macie już okazję oglądać na ekranach kin.

Źródło: screenrant.com, comicbook.com, comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV