HBO GO: Najlepsze horrory [lista aktualizowana]

HBO GO ma sporą i ciągle rozrastającą się bibliotekę. W tym artykule, który będzie regularnie aktualizowany, będziemy Wam przybliżać horrory, które warto obejrzeć na tej platformie.

HBO GO ma sporą i ciągle rozrastającą się bibliotekę. W tym artykule, który będzie regularnie aktualizowany, będziemy Wam przybliżać horrory, które warto obejrzeć na tej platformie.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

HBO GO  i horrory? Nie brakuje tutaj tytułów tego gatunku. W platformie znaleźliśmy dla was propozycje, które warto obejrzeć w wolny wieczór i nie tylko podczas Halloween.  Jeśli zatem zastanawiacie się, co wybrać na ten czas z pokaźnej listy horrorów, to zobaczcie, jaką ofertę przygotowało dla was HBO GO.

HBO GO - horrory warte obejrzenia dostępne w platformie:

1 Naznaczony: Ostatni klucz

Naznaczony: Ostatni klucz

O filmie

Bohaterką jest Dr. Elise Rainier (Lin Shaye), błyskotliwa parapsycholog, która zmierzy się z najbardziej przerażającym i osobistym nawiedzeniem. Będzie ono... Czytaj więcej

Cechą wielu współczesnych horrorów jest przeciętność i schematyczność. Naznaczony: Ostatni klucz nie do końca wyłamuje się z tej mody. Jednak historia Elise Rainer, błyskotliwej parapsycholog może dostarczyć wielu dreszczy i gęsiej skórki. Przekonacie się sami, wchodząc do jej nawiedzonego domu.

1 Obecność

Obecność

O filmie

"Obecność" opowiada historię pary światowej klasy demonologów, Eda i Lorraine Warrenów, którzy wezwani zostają na odludną farmę do pomocy rodzinie... Czytaj więcej

Niezwykle intrygujący obraz, który daje coś więcej niż tylko poczucie strachu. Obecność wjeżdża w te rejony ludzkiej psychiki, które powodują autentyczne przerażenie. Całość jest też świetnie poprowadzona pod kątem narracji i prowadzi do satysfakcjonującej kulminacji. Kto jeszcze nie widział, a szuka horroru z prawdziwego zdarzenia, to nie musi szukać dalej.

1 Annabelle: Narodziny zła

Annabelle: Narodziny zła

O filmie

Fabuła skupia się na historii lalkarza i jego żony, którzy postanawiają przyjąć do swojego domu zakonnicę i dzieci ze zlikwidowanego... Czytaj więcej

Opętana lalka, grupka dziewczynek i tajemnicze domostwo. Czy z tej ogranej mieszanki mogło wyjść coś ciekawego, każdy oceni sam. David F. Sandberg jest jednak pewnym gwarantem, że nawet jeśli daleko jest do ideału, to tworzy naprawdę ciekawy horror.

1 Mother!

Mother!

O filmie

Film skupia się na parze, której związek zostaje poddany próbie, gdy dwójka niezaproszonych gości zjawia się w ich domu, zakłócając... Czytaj więcej

Darren Aronofsky i jego wzbudzający kontrowersje obraz Mother!. Kto nie dał rady wybrać się na to do kina i ciekaw jest, dlaczego tak mocno krytycy i widzowie wypowiadali się na temat tej produkcji z Jennifer Lawrence i Javierem Bardem, ma teraz znakomitą okazję.

1 Linia życia

Linia życia

O filmie

Studenci medycyny eksperymentują z doświadczeniem śmierci. W pewnym momencie mroczne konsekwencje zaczynają zagrażać ich życiu. Czytaj więcej

Linia życia to remake klasycznego obrazu z roku 1990. Tym razem, za opowieścią o studentach, szukających dowodu na życie po śmierci stoi Niels Andrev Oplev. Raczej trudno będzie znaleźć opinie, że film ten lepszy jest od oryginału, ale do odważnych świat należy i warto się o tym samemu przekonać.

Sprawdź również:
Netflix: Najlepsze filmy romantyczne
Netflix: Najlepsze komedie
Netflix: Najlepsze horrory
HBO GO: Najlepsze komedie

Strony:
  • 1 (current)
  • 2

Źródło: Zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV