Netflix: polskie filmy warte obejrzenia

Netflix nie zapomina o widzach łaknących polskich filmów. Oto te, które warto obejrzeć.

Netflix nie zapomina o widzach łaknących polskich filmów. Oto te, które warto obejrzeć.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Tagi:  polskie filmy 

Netflix nie miał zbyt dużo propozycji dla fanów polskie kina. Jednak w ostatnim czasie amerykański gigant streamingowy wzbogaca swoją bibliotekę o kolejne produkcje z naszego kraju. Nie jest ich jeszcze zbyt wiele, ale jednak każdy widz będzie mógł znaleźć coś dla siebie wśród polskich filmów. Przedstawiam najciekawsze, krajowe propozycje w ofercie Netflixa.

Natomiast wszystkie seriale i filmy z bibliotek najpopularniejszych platform VOD w naszym kraju możecie sprawdzić w naszej porównywarce vod.naekranie.pl.

Netflix: polskie filmy warte obejrzenia

1 Bogowie

O filmie

Bogowie to film o niezwykłym człowieku, Zbigniewie Relidze, który odważył się postąpić wbrew obowiązującym zasadom i przekonaniom, w myśl których transplantacja... Czytaj więcej

Zdecydowanie jeden z najlepszych polskich filmów ostatnich lat. Opowieść o Zbigniewie Relidze i pierwszy w naszym kraju przeszczepie serca to fantastyczna historia o ludzkiej determinacji i dążeniu do sukcesu za wszelką cenę. Przy okazji również reżyser Łukasz Palkowski bada ciemne strony ambicji. Do tego dodajmy genialną rolę Tomasza Kota, który doskonale oddał blaski i cienie swojego bohatera.

1 Pod Mocnym Aniołem

O filmie

Jerzy jest pisarzem i alkoholikiem. Jednak w pewnym momencie w jego życiu pojawia się wiara w to, że jest silniejszy... Czytaj więcej

Świetny film Wojciecha Smarzowskiego, który opowiada o walce człowieka z nałogiem, gdy ten nie pozwala mu normalnie funkcjonować. Produkcja reżysera przedstawia tak naprawdę istną sinusoidę wrażeń, od powolnego upadku i destrukcji aż do chęci przetrwania kolejnego dnia swojej egzystencji. Do tego fantastyczna obsada z Robertem Więckiewiczem, Julią Kijowską, Marianem Dziędzielem i Andrzejem Grabowskim na czele.

1 Drogówka

O filmie

'Drogówka' to historia siedmiu policjantów, których, poza pracą, łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat... Czytaj więcej

Kolejny film Wojciecha Smarzowskiego na liście. Tym razem polski reżyser bierze się za zgłębienie środowiska tytułowego odłamu polskiej policji. Twórca w swojej produkcji doskonale miesza różne konwencje filmowe między innymi dramat, czarną komedię, rasowy, trzymający w napięciu thriller, a nawet przedstawia nam swoiste, dokumentalne wstawki. Pod płaszczem tej opowieści tkwi jednak przesłanie mówiące o ludzkim zepsuciu i zanikaniu wszelkich wartości, co udaje się Smarzowskiemu przekazać w punkt.

1 Kret

O filmie

Szczęście rodzinne Pawła zostaje zagrożone przez pewien artykuł szkalujący dobre imię jego ojca, który jest jednocześnie jego wspólnikiem w interesach.... Czytaj więcej

Film Rafała Lewandowskiego to interesująca opowieść o tym, że łatwo stracić dobre imię, a bardzo trudno je odzyskać. To wspaniała historia o walce o dobry byt i przede wszystkim o ogromnym zaufaniu, które musi budować pewne relacje międzyludzkie. Do tego dodajmy bardzo dobre role Mariana Dziędziela i Borysa Szyca.

Strony:
  • 1 (current)
  • 2

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV