Przeczytaj w weekend
 

 

 

 

Najlepsze seriale – luty 2019 [TOP 10]

Nasi redaktorzy i recenzenci z końcem każdego miesiąca wybierają najlepsze seriale. To, co w danym miesiącu ich urzekło, opowieści, które przykuwają uwagę, śmieszą, straszą czy trzymają w napięciu. Oto najlepsze seriale w lutym 2019 roku.

Nasi redaktorzy i recenzenci z końcem każdego miesiąca wybierają najlepsze seriale. To, co w danym miesiącu ich urzekło, opowieści, które przykuwają uwagę, śmieszą, straszą czy trzymają w napięciu. Oto najlepsze seriale w lutym 2019 roku.

Luty zaproponował kilka ciekawych nowych seriali z oryginalnymi konceptami, ale także pełen był powracających produkcji z nowymi sezonami. Było zatem z czego wybierać i luty 2019 na pewno wpasował się w dobry początek roku. Nasi redakcyjni koledzy i recenzenci mieli więc z czego wybierać w naszym tradycyjnym głosowaniu.

Jak już zapoznacie się z naszym TOP 10 stycznia, dajcie znać, jakie były Wasze zestawienia najlepszych seriali miesiąca.

1 This is Us

10. This is Us

O serialu

Serial skupia się na historii wielu bohaterów urodzonych tego samego dnia, których losy dziwnym zbiegiem okoliczności zaczynają się splatać. Czytaj więcej

Losy rodziny Pearsonów wciąż są niezwykle ujmujące, co sprawia, że tak chętnie oglądamy każdy kolejny odcinek tej produkcji. W lutym było kilka nierównych odcinków, stąd być może dopiero miejsce otwierające zestawienie, ale to wciąż bardzo wysoki poziom.

1 Big Mouth

9. Big Mouth

O serialu

Serial Big Mouth skupia się na przyjaciołach z prawdziwego życia, Nicku Krollu i Andrew Goldbergu, którzy przeżywają przygody z okresu... Czytaj więcej

Naprawdę udane są te seriale animowane dla dorosłych od Netflixa. Produkcja Big Mouth powróciła z 2. sezonem i ani trochę nie straciła na swojej jakości. Wciąż jest to specyficzny świat, ale porusza się w nim bardzo ważne tematy i robi to w naprawdę ciekawym stylu.

1 I am the night

8. I am the night

O serialu

Główną bohaterką jest Fauna Hodel, kobieta, która dowiaduje się, że została oddana tuż po urodzeniu. Kiedy rozpoczyna poszukiwania informacji w... Czytaj więcej

Serial ten zapewne podzielił w opiniach wielu krytyków i widzów, ale historia przedstawiona w sześciu odcinkach przypadła na tyle do gustu naszym redakcyjnym kolegom i koleżankom, że produkcja ta znalazła się w zestawieniu.

1 Cudotwórcy

7. Cudotwórców

O serialu

Bohaterami serialu są anioły, które żyją i pracują w niebie. Rolę Boga, przełożonego aniołów, gra Owen Wilson, a w postać... Czytaj więcej

Steve Buscemi i Danil Radcliffe wspólnie w komediowym serialu, gdzie odgrywają odpowiednio role Boga i anioła? Nic dziwnego, że wielu z nas sprawdziło tę produkcję i choć nie we wszystkich aspektach serialu zadziały się cuda, to jednak jest to kawał dobrego serialu.

1 Suburra

6. Suburra

O serialu

Suburra to rozgrywający się w Rzymie thriller kryminalny, który opowiada, w jaki sposób interesy Kościoła, państwa, mafii, lokalnych gangów i... Czytaj więcej

Włoski serial Netflixa powrócił z 2. sezonem i choć nie był to tak samo wysoki poziom jak w przypadku pierwszej odsłony, to jednak dalej jest to naprawdę wysoki poziom. Fantastycznie było znowu oglądać zróżnicowane trio bohaterów na ekranie.

Strony:
  • 1 (current)
  • 2

Źródło: Zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Channing Tatum

Channing Tatum

ur. 1980, kończy 39 lat

Ivana Milicevic

Ivana Milicevic

ur. 1974, kończy 45 lat

Amit Shah

Amit Shah

ur. 1981, kończy 38 lat

Pablo Schreiber

Pablo Schreiber

ur. 1978, kończy 41 lat

Stana Katic

Stana Katic

ur. 1978, kończy 41 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV