Przeczytaj w weekend

Polecamy w player.pl – listopad 2018

Za oknem jesienna aura, a na ekranach telewizorów i monitorów prawdziwe lato. Miłośnicy filmów i serialomaniacy nie mogą narzekać na brak gorących emocji. Takowe gwarantuje im również serwis VOD player.pl. Czas przyjrzeć się jego listopadowej ofercie.

Za oknem jesienna aura, a na ekranach telewizorów i monitorów prawdziwe lato. Miłośnicy filmów i serialomaniacy nie mogą narzekać na brak gorących emocji. Takowe gwarantuje im również serwis VOD player.pl. Czas przyjrzeć się jego listopadowej ofercie.

Listopad jest miesiącem, który skłania do wieczornych seansów w domowym zaciszu. player.pl staje się doskonałą opcją, a oferta filmowo-serialowa tego serwisu robi wielkie wrażenie. Sprawdźmy, co ciekawego w tym miesiącu mogą obejrzeć jego użytkownicy.

player.pl - Nowości filmowe

Portal ma niezwykle aktualną ofertę, jeśli chodzi o przeboje kinowe. Jeszcze nie tak dawno na wielkim ekranie, teraz na twoim monitorze lub telewizorze. Sicario 2: Soldado (zobacz tutaj) *, Kochajac Pabla, nienawidzac Escobara (zobacz tutaj) to nowości, które można zobaczyć tylko i wyłączenie w player.pl. Filmowa biblioteka portalu pełna jest takich smakowitych, ekskluzywnych kąsków. Pamiętacie zeszłoroczny przebój Steven Spielberg pod tytułem Czwarta władza (zobacz tutaj)? Przypominacie sobie oscarową rolę Gary Oldman w biograficznej opowieści o Winstonie Churchillu w Czas mroku (zobacz tutaj)? Te świetne obrazy są na wyciągnięcie ręki dla każdego miłośnika dobrego kina.

player.pl to nie tylko hollywoodzkie przeboje i kino rozrywkowe. Serwis ma w swojej ofercie również pozycje, które zainteresują pasjonatów sztuki najwyższych lotów. Amerykańskie kino niezależne, europejskie niepoprawne polityczne opowieści, awangardowe formy – wszystko to również obecne jest na serwisie. Już niedługo na portalu pojawi się Donbas(Premiera 26.11) – obraz pokazujący groteskowość konfliktu na wschodzie Ukrainy. Państwowa armia zasilana ochotnikami ściera się z bojówkami separatystycznymi, wspieranymi przez rosyjskie oddziały. McQueen (Premiera 30.11)  to film dokumentalny, będący podróżą przez tragiczne życie jednego z najsławniejszych projektantów mody. Tego typu wyjątkowych produkcji jest więcej. Wystarczy wymienić tutaj tytuły, takie jak The Forgiven (Premiera 30.11) , Blindspotting (Premiera 30.11) czy Nostalgia (Premiera 29.11).

player.pl – Najlepsze seriale

Premiera odcinka specjalnego Diagnozy 27 listopada o 21:30 tylko w internecie na player.pl

Jako że player.pl współpracuje z HBO i Canal+, jego oferta pełna jest wielkich serialowych hitów. Jednak w listopadzie w serwisie pojawi się jednak kilka mniej oczywistych produkcji, będących prawdziwymi telewizyjnymi perełkami. Zanim jednak do nich przejdziemy, przypomnijmy, że to właśnie tutaj można obejrzeć najnowszy polski przebój pod tytułem Nielegalni (zobacz tutaj), a co więcej mieć wszystkie produkcje stacji TVN na wyciągnięcie ręki. Smakowitym kąskiem dla fanów seriali będzie z pewnością Diagnoza (zobacz tutaj) i jej odcinek specjalny, dostępny tylko w internecie, pokazujący retrospekcje głównej bohaterki po wydarzeniach z zakończenia sezonu.

W listopadzie w player.pl miały premierę dwa bardzo ciekawe seriale. Pierwszy z nich to Miasto równoległe (zobacz tutaj), opowieść z pogranicza science fiction i kryminału, z miejscem akcji pomiędzy dwoma fikcyjnymi aglomeracjami. Drugi nosi tytuł Profesor T. (zobacz tutaj) i jest belgijską historią o ekscentrycznym uczonym, pomagającym policji w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek. Oba seriale to europejska odpowiedź na zalew amerykańskich formatów odcinkowych. W sam raz dla szukających czegoś nowego w ramówkach telewizyjnych.

Dla tych, którzy wolą  sprawdzone formy, player.pl w listopadzie ma kilka smakowitych kąsków. W serwisie pojawiło się pięć pierwszych sezonów American Horror Story (zobacz tutaj). Wkrótce będzie można obejrzeć 15. sezon Chirurdzy (premiera wkrótce). Co jeszcze? Ekscytujący 9-1-1 (zobacz tutaj) oraz perełka w postaci Escape at Dannemora (zobacz tutaj) z Benicio Del Toro w roli głównej. Kochający seriale użytkownicy player.pl mogą poczuć się dopieszczeni.

player.pl – filmy Marvela

Każdego miłośnika kina rozrywkowego nachodzi czasem uczucie nieodpartej chęci zanurzenia się w epicki świat, w którym wszystko jest możliwe. Od jakiegoś czasu takie doświadczenia gwarantuje Kinowe Uniwersum Marvela. Co zrobić, gdy mamy silną potrzebę odwiedzenia świata Avengersów, a akurat w kinach nic w tym temacie nie grają? Wystarczy włączyć player.pl. To tutaj dostępna jest megaprodukcja Avengers: Wojna bez granic (zobacz tutaj). Znajdziecie tu również jeden z największych przebojów ostatnich lat - film Czarna Pantera (zobacz tutaj). Co jeszcze? Spider-Man: Homecoming (zobacz tutaj) i Avengers (zobacz tutaj). Polecamy!

 

  • Filmy Sicario 2, Czwarta władza, McQueen nie są dostępne na Smart TV oraz przez aplikację player.pl. Można je natomiast obejrzeć przez przeglądarkę www i mobile, Android TV oraz player+ box

Źródło: zdjęcie główne: Materiały promocyjne

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV