Polecamy w player.pl – listopad 2018

Za oknem jesienna aura, a na ekranach telewizorów i monitorów prawdziwe lato. Miłośnicy filmów i serialomaniacy nie mogą narzekać na brak gorących emocji. Takowe gwarantuje im również serwis VOD player.pl. Czas przyjrzeć się jego listopadowej ofercie.

Za oknem jesienna aura, a na ekranach telewizorów i monitorów prawdziwe lato. Miłośnicy filmów i serialomaniacy nie mogą narzekać na brak gorących emocji. Takowe gwarantuje im również serwis VOD player.pl. Czas przyjrzeć się jego listopadowej ofercie.

Listopad jest miesiącem, który skłania do wieczornych seansów w domowym zaciszu. player.pl staje się doskonałą opcją, a oferta filmowo-serialowa tego serwisu robi wielkie wrażenie. Sprawdźmy, co ciekawego w tym miesiącu mogą obejrzeć jego użytkownicy.

player.pl - Nowości filmowe

Portal ma niezwykle aktualną ofertę, jeśli chodzi o przeboje kinowe. Jeszcze nie tak dawno na wielkim ekranie, teraz na twoim monitorze lub telewizorze. Sicario: Day of the Soldado (zobacz tutaj) *, Loving Pablo (zobacz tutaj) to nowości, które można zobaczyć tylko i wyłączenie w player.pl. Filmowa biblioteka portalu pełna jest takich smakowitych, ekskluzywnych kąsków. Pamiętacie zeszłoroczny przebój Steven Spielberg pod tytułem The Post (zobacz tutaj)? Przypominacie sobie oscarową rolę Gary Oldman w biograficznej opowieści o Winstonie Churchillu w Darkest Hour (zobacz tutaj)? Te świetne obrazy są na wyciągnięcie ręki dla każdego miłośnika dobrego kina.

player.pl to nie tylko hollywoodzkie przeboje i kino rozrywkowe. Serwis ma w swojej ofercie również pozycje, które zainteresują pasjonatów sztuki najwyższych lotów. Amerykańskie kino niezależne, europejskie niepoprawne polityczne opowieści, awangardowe formy – wszystko to również obecne jest na serwisie. Już niedługo na portalu pojawi się Donbass(Premiera 26.11) – obraz pokazujący groteskowość konfliktu na wschodzie Ukrainy. Państwowa armia zasilana ochotnikami ściera się z bojówkami separatystycznymi, wspieranymi przez rosyjskie oddziały. McQueen (Premiera 30.11)  to film dokumentalny, będący podróżą przez tragiczne życie jednego z najsławniejszych projektantów mody. Tego typu wyjątkowych produkcji jest więcej. Wystarczy wymienić tutaj tytuły, takie jak The Forgiven (Premiera 30.11) , Blindspotting (Premiera 30.11) czy Nostalgia (Premiera 29.11).

player.pl – Najlepsze seriale

Premiera odcinka specjalnego Diagnozy 27 listopada o 21:30 tylko w internecie na player.pl

Jako że player.pl współpracuje z HBO i Canal+, jego oferta pełna jest wielkich serialowych hitów. Jednak w listopadzie w serwisie pojawi się jednak kilka mniej oczywistych produkcji, będących prawdziwymi telewizyjnymi perełkami. Zanim jednak do nich przejdziemy, przypomnijmy, że to właśnie tutaj można obejrzeć najnowszy polski przebój pod tytułem Nielegalni (zobacz tutaj), a co więcej mieć wszystkie produkcje stacji TVN na wyciągnięcie ręki. Smakowitym kąskiem dla fanów seriali będzie z pewnością Diagnoza (zobacz tutaj) i jej odcinek specjalny, dostępny tylko w internecie, pokazujący retrospekcje głównej bohaterki po wydarzeniach z zakończenia sezonu.

W listopadzie w player.pl miały premierę dwa bardzo ciekawe seriale. Pierwszy z nich to The City and the City (zobacz tutaj), opowieść z pogranicza science fiction i kryminału, z miejscem akcji pomiędzy dwoma fikcyjnymi aglomeracjami. Drugi nosi tytuł Professor T. (zobacz tutaj) i jest belgijską historią o ekscentrycznym uczonym, pomagającym policji w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek. Oba seriale to europejska odpowiedź na zalew amerykańskich formatów odcinkowych. W sam raz dla szukających czegoś nowego w ramówkach telewizyjnych.

Dla tych, którzy wolą  sprawdzone formy, player.pl w listopadzie ma kilka smakowitych kąsków. W serwisie pojawiło się pięć pierwszych sezonów American Horror Story (zobacz tutaj). Wkrótce będzie można obejrzeć 15. sezon Grey's Anatomy (premiera wkrótce). Co jeszcze? Ekscytujący 9-1-1 (zobacz tutaj) oraz perełka w postaci Escape at Dannemora (zobacz tutaj) z Benicio Del Toro w roli głównej. Kochający seriale użytkownicy player.pl mogą poczuć się dopieszczeni.

player.pl – filmy Marvela

Każdego miłośnika kina rozrywkowego nachodzi czasem uczucie nieodpartej chęci zanurzenia się w epicki świat, w którym wszystko jest możliwe. Od jakiegoś czasu takie doświadczenia gwarantuje Kinowe Uniwersum Marvela. Co zrobić, gdy mamy silną potrzebę odwiedzenia świata Avengersów, a akurat w kinach nic w tym temacie nie grają? Wystarczy włączyć player.pl. To tutaj dostępna jest megaprodukcja Avengers: Infinity War (zobacz tutaj). Znajdziecie tu również jeden z największych przebojów ostatnich lat - film Black Panther (zobacz tutaj). Co jeszcze? Spider-Man: Homecoming (zobacz tutaj) i The Avengers (zobacz tutaj). Polecamy!

 

  • Filmy Sicario 2, Czwarta władza, McQueen nie są dostępne na Smart TV oraz przez aplikację player.pl. Można je natomiast obejrzeć przez przeglądarkę www i mobile, Android TV oraz player+ box

Źródło: zdjęcie główne: Materiały promocyjne

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

John Turturro

John Turturro

ur. 1957, kończy 63 lat

Ali Larter

Ali Larter

ur. 1976, kończy 44 lat

Robert Sean Leonard

Robert Sean Leonard

ur. 1969, kończy 51 lat

Bernadette Peters

Bernadette Peters

ur. 1948, kończy 72 lat

Wojciech Paszkowski

Wojciech Paszkowski

ur. 1960, kończy 60 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV