Repertuar kin Nowość Program TV

Seriale na marzec 2018 – nowe tytuły i kolejne sezony

Mamy marzec, więc czas na nowe premiery serialowe, którymi będziemy zachwycać się w najbliższym miesiącu. Oto, co będziemy mogli obejrzeć.

Trust

Fabuła serialu Trust dotyczy słynnego porwania Johna Paula Getty’ego III, wnuka amerykańskiego miliardera J. Paula Getty’ego. Twórcą jest Danny Boyle, znany m.in. za filmT2: Trainspotting.

Data premiery w USA: 25 marca
Data premiery w Polsce: 30 marca

Terror

The Terror to nowy serial stacji AMC, który jest adaptacją bestsellerowej powieści Dana Simmonsa. Fabuła skupia się na marynarzach Królewskiej Marynarki Wojennej, którzy wypływają w rejs w celu odnalezienia Przejścia Północno-Zachodniego. Podczas niebezpiecznej i mroźnej podróży, załoga będzie musiała zmierzyć się z siłą żywiołu, brakiem żywności i nieufnością wobec siebie nawzajem.

Data premiery w USA: 26 marca

Barry

Serial Barry opowiada historię tytułowego mężczyzny, byłego żołnierza piechoty morskiej, który niezadowolony ze swojego życia wyrusza do Los Angeles, aby kogoś zabić. Na miejscu jednak odkrywa swoją nową pasję, aktorstwo. Serial zadebiutuje na HBO.

Data premiery w USA: 26 marca

Roseanne

Serial Roseanne to znany sitcom z lat 90., powróci w marcu z nową odsłoną. Role główne w oryginalnej produkcji grali Roseanne Barr i John Goodman, którzy wystąpią także w nadchodzącym sezonie. Będzie to reboot sitcomu.

Data premiery w USA: 27 marca

Heathers

‌Heathers to serialowy reboot filmu Śmiertelne zauroczenie, który został stworzony przez stację Paramount Network. Jego fabuła skupia się na grupie zaprzyjaźnionych licealistek, które są najpopularniejsze w szkole. Do ich grona pragnie dołączyć także wycofana Veronica, jednak między dziewczynami w pewnym momencie dochodzi do spięć i kłótni. Sprawy jeszcze bardziej się pogarszają, gdy Veronica poznaje niebezpiecznego chłopaka Deana.

Data premiery w USA i w Polsce: 27 marca

Syrena

Stacja Freeform zaprezentuje pod koniec marca serial Siren. Akcja będzie rozgrywać się w Bristol Cove, przybrzeżnym miasteczku, które według legend było domem syren. Pojawienie się tajemniczej dziewczyny udowadnia, że to prawda. Bitwa pomiędzy światem ludzkim a morskim staje się coraz brutalniejsza, gdy te okrutne stworzenia chcą odzyskać swoje prawa do oceanu.

Data premiery w USA: 29 marca

Źródło: Zdjęcie główne: syfy
Strony: 1234

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

[SDCC 2018] Venom bez trzymanki –…

Na Comic-Conie w San Diego wyświetlono nowy zwiastun filmu Venom. Choć materiał nie trafił do…

Michalina Reda
-

James Gunn wydał oświadczenie. Kolejne tweety…

Po wczorajszym zwolnieniu Jamesa Gunna przez Disneya, reżyser postanowił skomentować sytuację osobiście. Wstawia się za…

Adam Siennica
-

[SDCC 2018] Godzilla i Król Ghidorah!…

Podczas panelu Warner Bros zadebiutował pierwszy zwiastun superprodukcji Godzilla: Król Potworów. Premiera w 2019 roku.

Adam Siennica
-

[SDCC 2018] Enterprise, akcja i Spock.…

Podczas San Diego Comic-Con odbył się panel 2. sezonu Star Trek: Discovery. Wyjawiono wiele szczegół…

Piotr Piskozub
-

[SDCC 2018] Sztorm idzie, ocean płonie!…

Na Comic-Conie w San Diego zaprezentowano pierwszy zwiastun filmu Aquaman, kolejnej odsłony Kinowego Uniwersum DC.

Michał Kujawiński
-

[SDCC 2018] Tom Ellis o zmianach,…

Na San Diego Comic-Con pojawił się Tom Ellis, aktor odgrywający tytułową rolę w serialu Lucyfer.…

Co o tym sądzisz?