Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

http://bs.serving-sys.com/serving/adServer.bs?cn=display&c=19&mc=imp&pli=26632444&PluID=0&ord=1542256531.0374&rtu=-1
 

Seriale na marzec 2018 – nowe tytuły i kolejne sezony

Mamy marzec, więc czas na nowe premiery serialowe, którymi będziemy zachwycać się w najbliższym miesiącu. Oto, co będziemy mogli obejrzeć.

Trust

Fabuła serialu Trust dotyczy słynnego porwania Johna Paula Getty’ego III, wnuka amerykańskiego miliardera J. Paula Getty’ego. Twórcą jest Danny Boyle, znany m.in. za filmT2: Trainspotting.

Data premiery w USA: 25 marca
Data premiery w Polsce: 30 marca

Terror

The Terror to nowy serial stacji AMC, który jest adaptacją bestsellerowej powieści Dana Simmonsa. Fabuła skupia się na marynarzach Królewskiej Marynarki Wojennej, którzy wypływają w rejs w celu odnalezienia Przejścia Północno-Zachodniego. Podczas niebezpiecznej i mroźnej podróży, załoga będzie musiała zmierzyć się z siłą żywiołu, brakiem żywności i nieufnością wobec siebie nawzajem.

Data premiery w USA: 26 marca

Barry

Serial Barry opowiada historię tytułowego mężczyzny, byłego żołnierza piechoty morskiej, który niezadowolony ze swojego życia wyrusza do Los Angeles, aby kogoś zabić. Na miejscu jednak odkrywa swoją nową pasję, aktorstwo. Serial zadebiutuje na HBO.

Data premiery w USA: 26 marca

Roseanne

Serial Roseanne to znany sitcom z lat 90., powróci w marcu z nową odsłoną. Role główne w oryginalnej produkcji grali Roseanne Barr i John Goodman, którzy wystąpią także w nadchodzącym sezonie. Będzie to reboot sitcomu.

Data premiery w USA: 27 marca

Heathers

‌Heathers to serialowy reboot filmu Śmiertelne zauroczenie, który został stworzony przez stację Paramount Network. Jego fabuła skupia się na grupie zaprzyjaźnionych licealistek, które są najpopularniejsze w szkole. Do ich grona pragnie dołączyć także wycofana Veronica, jednak między dziewczynami w pewnym momencie dochodzi do spięć i kłótni. Sprawy jeszcze bardziej się pogarszają, gdy Veronica poznaje niebezpiecznego chłopaka Deana.

Data premiery w USA i w Polsce: 27 marca

Syrena

Stacja Freeform zaprezentuje pod koniec marca serial Siren. Akcja będzie rozgrywać się w Bristol Cove, przybrzeżnym miasteczku, które według legend było domem syren. Pojawienie się tajemniczej dziewczyny udowadnia, że to prawda. Bitwa pomiędzy światem ludzkim a morskim staje się coraz brutalniejsza, gdy te okrutne stworzenia chcą odzyskać swoje prawa do oceanu.

Data premiery w USA: 29 marca

Źródło: Zdjęcie główne: syfy
Strony: 1234

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po przeskoku w czasie przyciąga zmianami rzeczywistości bohaterów i historią. Co wydarzy…

Piotr Piskozub
-

Gwiezdne Wojny – cuda i dziwy…

W sieci pojawiła się galeria zakulisowych zdjęć z planu trylogii prequeli, która weszła w skład…

Paweł Krzystyniak
-

Złapałeś już je wszystkie? Oto Pokemony…

Zwiastun Pokemon: Detektyw Pikachu wypełniony jest różnymi Pokemonami. Zobacz, które stworzenia pojawiły się w materiale…

Piotr Piskozub
-

Harry Potter – bohaterowie jako anime.…

W sieci pojawiła się galeria bohaterów serii Harry Potter, którzy zostali przedstawieni jako postacie z…

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – komiks wprowadza do…

Zadebiutował pierwszy zeszyt komiksu wprowadzającego do filmu Kapitan Marvel. Captain Marvel Prelude wyjawia wiele ciekawych…

Dawid Muszyński
-

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda – recenzja…

W filmie Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda powracamy do świata wykreowanego przez J.K.Rowling, by oglądać kolejne…

Ocena recenzenta:
4

Co o tym sądzisz?