Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "  

Advertisement
 

Seriale na marzec 2018 – nowe tytuły i kolejne sezony

Mamy marzec, więc czas na nowe premiery serialowe, którymi będziemy zachwycać się w najbliższym miesiącu. Oto, co będziemy mogli obejrzeć.

Trust

Fabuła serialu Trust dotyczy słynnego porwania Johna Paula Getty’ego III, wnuka amerykańskiego miliardera J. Paula Getty’ego. Twórcą jest Danny Boyle, znany m.in. za filmT2: Trainspotting.

Data premiery w USA: 25 marca
Data premiery w Polsce: 30 marca

Terror

The Terror to nowy serial stacji AMC, który jest adaptacją bestsellerowej powieści Dana Simmonsa. Fabuła skupia się na marynarzach Królewskiej Marynarki Wojennej, którzy wypływają w rejs w celu odnalezienia Przejścia Północno-Zachodniego. Podczas niebezpiecznej i mroźnej podróży, załoga będzie musiała zmierzyć się z siłą żywiołu, brakiem żywności i nieufnością wobec siebie nawzajem.

Data premiery w USA: 26 marca

Barry

Serial Barry opowiada historię tytułowego mężczyzny, byłego żołnierza piechoty morskiej, który niezadowolony ze swojego życia wyrusza do Los Angeles, aby kogoś zabić. Na miejscu jednak odkrywa swoją nową pasję, aktorstwo. Serial zadebiutuje na HBO.

Data premiery w USA: 26 marca

Roseanne

Serial Roseanne to znany sitcom z lat 90., powróci w marcu z nową odsłoną. Role główne w oryginalnej produkcji grali Roseanne Barr i John Goodman, którzy wystąpią także w nadchodzącym sezonie. Będzie to reboot sitcomu.

Data premiery w USA: 27 marca

Heathers

‌Heathers to serialowy reboot filmu Śmiertelne zauroczenie, który został stworzony przez stację Paramount Network. Jego fabuła skupia się na grupie zaprzyjaźnionych licealistek, które są najpopularniejsze w szkole. Do ich grona pragnie dołączyć także wycofana Veronica, jednak między dziewczynami w pewnym momencie dochodzi do spięć i kłótni. Sprawy jeszcze bardziej się pogarszają, gdy Veronica poznaje niebezpiecznego chłopaka Deana.

Data premiery w USA i w Polsce: 27 marca

Syrena

Stacja Freeform zaprezentuje pod koniec marca serial Siren. Akcja będzie rozgrywać się w Bristol Cove, przybrzeżnym miasteczku, które według legend było domem syren. Pojawienie się tajemniczej dziewczyny udowadnia, że to prawda. Bitwa pomiędzy światem ludzkim a morskim staje się coraz brutalniejsza, gdy te okrutne stworzenia chcą odzyskać swoje prawa do oceanu.

Data premiery w USA: 29 marca

Źródło: Zdjęcie główne: syfy
Strony: 1234
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead znów zaskakuje. 10. odcinek jest pięknym podsumowaniem poprawy jakości, w którym sama…

Ocena recenzenta:
8
Wiktor Fisz
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 1…

Kolejna telewizyjna historia o superbohaterach. Tego właśnie świat potrzebuje. A co powiecie na opowieści o…

Ocena recenzenta:
8
Piotr Piskozub
spoilery
-

Shazam! – herosów i złoczyńców będzie…

Do sieci trafiły zdjęcia zabawek promujących film Shazam! - potwierdzają one, że na ekranie zobaczymy…

Piotr Piskozub
-

MCU, X-Men i nie tylko. Marvel…

Na konwencie Toy Fair 2019 Marvel pokazał całą serię zabawek związanych z MCU, X-Men i…

Michalina Reda
breaking
-

Punisher i Jessica Jones skasowane. Koniec…

Punisher i Jessica Jones to seriale, które zostały oficjalnie skasowane przez Netflixa. Nie będzie nowych…

Michalina Reda
-

Avengers: Koniec gry – pełny zwiastun…

Kevin Smith wypowiedział się na temat promocji filmu Avengers: Koniec gry. Jego zdaniem, Marvel nie…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.