Dakota Johnson

Dakota Johnson
 • Data urodzenia:

  4 października 1989 (29)
 • Miejsce urodzenia:

  Austin, Texas, USA
 • Narodowość:

  Amerykanka
 • Wzrost:

  171 cm
 • Zawód:

  Aktorka
 • Bio:

  Dakota Johnson edukowała się w Aspen Community School w stanie Kolorado. Od dziecka interesowała się światem mody, w wieku 12 lat brała udział w sesji zdjęciowej dla "Teen Vogue".

  Debiutowała w 1999 roku rolą w filmie Wariatka z Alabamy. Większą popularność przyniosła jej kreacja postaci Amelii Ritter w produkcji pt.: Social Network z 2010 roku. W 2006 roku została uhonorowana tytułem Miss Złotych Globów.

   

W obsadzie (20)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV