Keira Knightley

Keira Knightley
 • Data urodzenia:

  26 marca 1985 (34)
 • Miejsce urodzenia:

  Teddington, Anglia, Wielka Brytania
 • Narodowość:

  Brytyjka
 • Wzrost:

  170 cm
 • Zawód:

  Aktorka
 • Stan cywilny:

  Mężatka (z Jamesem Rightonem od 2013 roku)
 • Bio:

  Keira Knightley debiutowała już jako dziecko, grając w serialu telewizyjnym pt.: Screen One. Przełomem w jej karierze była kreacja Juliette „Jules” Paxton w filmie pt.: Podkręć jak Beckham. Dwukrotnie była nominowana do nagrody BAFTA, trzykrotnie do Złotego Globu (m.in za rolę w filmie Atonement oraz w obrazie pt.: Duma i uprzedzenie). W 2006 roku otrzymała nominację do Oscara za rolę Elizabeth Bennet w produkcji pt.: Pride & Prejudice, a w 2015 roku za kreację Joan Clarke w The Imitation Game.

W obsadzie (31)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV