Przeczytaj w weekend

Czarna lista i The Good Place – nowe daty premier nadchodzących sezonów

NBC ogłosiło zmiany w datach premier swoich powracających seriali. Sprawdźcie, kiedy ukażą się Czarna Lista i The Good Place.

NBC ogłosiło zmiany w datach premier swoich powracających seriali. Sprawdźcie, kiedy ukażą się Czarna Lista i The Good Place.

Michalina Reda

Michalina Reda

Stacja NBC musiała zmodyfikować daty premier dwóch seriali, które powrócą w jesiennej ramówce. Początkowo planowana na 28 września premiera The Good Place została przesunięta na tydzień wcześniej, 20 września. Tymczasem Czarna lista ukaże się nie 5 października, a 27 września. Tak prezentuje się ramówka NBC po naniesieniu zmian.

20 września - środa

25 września - poniedziałek

26 września - wtorek

27 września - środa

28 września - czwartek

Czytaj także: Elongated Man w 4. sezonie serialu Flash. Znamy odtwórcę roli

Akcja serialu Dobre miejsce rozgrywa się w miejscu, do którego trafiają dobrzy ludzie po śmierci. Kiedy trafia tam Eleanor, dochodzi do wniosku, że nie zasługuje żeby tam mieszkać, w związku z czym czeka ją długi proces aklimatyzacji. Jesienią zostanie wyemitowany 2. sezon.

Czarna lista natomiast to weteran NBC, który powróci z 5. sezonem. Fabuła skupia się na Redzie, jednym z najbardziej poszukiwanych przestępców świata, który niespodziewanie sam oddaje się w ręce FBI i zaczyna stawiać własne warunki.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: NBC

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV