Czarna lista i The Good Place – nowe daty premier nadchodzących sezonów

NBC ogłosiło zmiany w datach premier swoich powracających seriali. Sprawdźcie, kiedy ukażą się Czarna Lista i The Good Place.

NBC ogłosiło zmiany w datach premier swoich powracających seriali. Sprawdźcie, kiedy ukażą się Czarna Lista i The Good Place.

Michalina Reda

Michalina Reda

Stacja NBC musiała zmodyfikować daty premier dwóch seriali, które powrócą w jesiennej ramówce. Początkowo planowana na 28 września premiera The Good Place została przesunięta na tydzień wcześniej, 20 września. Tymczasem Czarna lista ukaże się nie 5 października, a 27 września. Tak prezentuje się ramówka NBC po naniesieniu zmian.

20 września - środa

25 września - poniedziałek

26 września - wtorek

27 września - środa

28 września - czwartek

Czytaj także: Elongated Man w 4. sezonie serialu Flash. Znamy odtwórcę roli

Akcja serialu The Good Place rozgrywa się w miejscu, do którego trafiają dobrzy ludzie po śmierci. Kiedy trafia tam Eleanor, dochodzi do wniosku, że nie zasługuje żeby tam mieszkać, w związku z czym czeka ją długi proces aklimatyzacji. Jesienią zostanie wyemitowany 2. sezon.

The Blacklist natomiast to weteran NBC, który powróci z 5. sezonem. Fabuła skupia się na Redzie, jednym z najbardziej poszukiwanych przestępców świata, który niespodziewanie sam oddaje się w ręce FBI i zaczyna stawiać własne warunki.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: NBC

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV