Spider-Man Uniwersum – kto podkłada głosy? Są wielkie zaskoczenia

Poznaliśmy już nazwiska wszystkich aktorów, którzy podkładają głosy w animacji Spider-Man Uniwersum. Na liście nie brakuje sporych zaskoczeń.

Poznaliśmy już nazwiska wszystkich aktorów, którzy podkładają głosy w animacji Spider-Man Uniwersum. Na liście nie brakuje sporych zaskoczeń.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Premiera animacji Spider-Man: Into the Spider-Verse zbliża się wielkimi krokami. Teraz mamy okazję zapoznać się z nazwiskami wszystkich aktorów i aktorek, którzy podkładają głosy konkretnym postaciom. Na liście pojawiają się choćby Mahershala Ali, Chris Pine, Oscar Isaac i Stan Lee. Zobaczcie sami:

Mamy również okazję zapoznać się z kolejnym plakatem produkcji:

Spider-Man: Into the Spider-Verse wejdzie na ekrany kin w Polsce 25 grudnia.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Sony Pictures

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV