TOP 10: Najlepsze seriale – marzec 2017

Nasi redaktorzy i recenzenci z końcem każdego miesiąca wybierają najlepsze seriale. To, co w danym miesiącu ich urzekło, opowieści, które przykuwają uwagę, śmieszą, straszą czy trzymają w napięciu. Oto wyniki z marca 2017 roku.

Marzec to czas nowych premier oraz zakończeń dobrych seriali. Na naszej liście nie brak mocnych tytułów, nowości oraz pożegnań dobrych seriali.

Czytaj także: Najlepsze seriale 2017 roku

Przypomnijmy, że lista powstaje w efekcie głosowania redaktorów oraz współpracowników portalu. Dajcie znać, co Wam się podobało z seriali emitowanych w marcu.

10. Sprawa idealna

Spin-off Żony idealnej okazał się strzałem w dziesiątkę. Wyraziste postacie, dobrze płynące dialogi i fabuła, która wciąga i emocjonuje. Nie jest to bynajmniej serial idealny, ale na tle wielu produkcji o tematyce prawniczej, nadal prezentuje wyższy poziom i unikalną jakość.

The Good Fight - banner
fot. CBS

9. Bates Motel

Bates Motel to współczesny rzut oka na kultową już Psychozę. Bohater wykreowany przez Alfreda Hitchcocka zostaje nam zaprezentowany w czasach swojej młodości, a widz przez cały ten czas jest świadkiem, jak rozwijają się jego halucynacje i paranoje. Możemy towarzyszyć Normanowi Batesowi i jego matce w ich codzienności i krok po kroku odkrywać kolejne przerażające szczegóły, jakie popychają chłopaka do finałowego morderstwa. Świetne kreacje Freddiego Highmore’a i Very Farmigi. Dobrze wygląda ten finałowy sezon.

bates motel
fot. A&E

8. Love – 2. sezon

Sezon 2 komediodramatu Netflixa to coś, obok czego nie można przejść obojętnie. Szczególnie, jeśli 1 sezon nie przypadł Wam w pełni do gustu. Czuć poprawę, wyciągnięcie wniosków tam, gdzie właśnie to było potrzebne. Historia jest opowiadana w sposób ciekawy, zabawny i czasem zmuszający do myślenia. Dobra rzecz.

Love season 2
Netflix

7. Homeland

Końcowa 6 sezonu trzyma w napięciu i potrafi angażować w sprawnie przemyślaną i dopracowaną historię. Dawno już ten serial nie był tak dobry, jak teraz. Aktorsko, realizacyjnie i  fabularnie. Oby tak dalej!

Homeland - zdjęcie
fot. Showtime

6. The Expanse

Najlepszy obecnie emitowany serial science fiction. Amerykańska stacja Syfy udowodniła, że potrafią oferować ambitne, przemyślane, dopracowane i kapitalnie opowiadane historie. I do tego świetnie zrealizowane. Pozycja obowiązkowa dla wielbicieli gatunku.

The Expanse
fot.Syfy

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe
Strony: 12

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
0 -

Nowy powód usunięcia starego kanonu Gwiezdnych…

Leeland Chee z Lucasfilm Story Group w nowym wywiadzie wyjaśnił, co miało wpływ na decyzję…

Adam Siennica
0 -

Nowy kanon Gwiezdnych Wojen. Co warto…

Obecnie Lucasfilm tworzy nowy kanon Gwiezdnych Wojen, czyli mamy do czynienia ze spójnymi historiami opowiadanymi…

Michalina Reda
0 -

Film a rzeczywistość. Tak wyglądają prawdziwe…

Wielu aktorów przechodzi prawdziwe metamorfozy, by lepiej oddać wizerunek autentycznej postaci. Zobaczcie, jak wyglądają odtwórcy…

Piotr Piskozub
0 -

Plotka: Jeśli Affleck odejdzie, wiemy już,…

W sieci pojawiły się nowe spekulacje na temat filmu The Batman. Wygląda na to, że…

Piotr Piskozub
0 -

Kevin Spacey znów oskarżony. Tym razem…

Kevin Spacey został oskarżony o rasizm przez szefa ochrony na planie serialu House of Cards.

Piotr Piskozub
0 -

Chris Hemsworth wypełni kontrakt i żegna…

Chris Hemsworth w jednym z ostatnich wywiadów zabrał głos na temat swojej przyszłości w roli…

Co o tym sądzisz?