Przeczytaj w weekend

Arrow, Flash, Supernatural i 4 inne przedłużone. Będą kolejne sezony!

Amerykańska stacja The CW ogłosiła przedłużenie aż 7 swoich popularnych seriali. Nowy sezon dostaną m.in. Arrow, Flash czy Supernatural.

Amerykańska stacja The CW ogłosiła przedłużenie aż 7 swoich popularnych seriali. Nowy sezon dostaną m.in. Arrow, Flash czy Supernatural.

Amerykańska stacja The CW oficjalnie ogłasza zamówienie 7 seriali. Informację oznajmił sam Mark Pedowitz, dyrektor stacji, który w oświadczeniu podkreśla wagę zamówienia, które pozwoli twórcom już teraz stawiać solidne fundamenty pod kolejny sezon.

Czytaj także: Opisy kolejnych odcinków Arrow i reszty komiksowych seriali

Zamówione zostały następujące seriale:

Czytaj także: Będzie serial animowany Constantine

Z listy popularnych seriali brakuje zamówienia dla iZombieThe OriginalsThe 100. Te seriale jednak startują dopiero wiosną 2017 roku, więc raczej decyzje zostaną podjęte w trakcie emisji.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV