Najlepsze seriale 2018 roku (lista aktualizowana)

Wybieramy najlepsze seriale 2018 roku. Oto tytuły, co do których jakości jesteśmy przekonani i z miesiąca na miesiąc z chęcią siadamy do oglądania ich kolejnych odcinków.

Wybieramy najlepsze seriale 2018 roku. Oto tytuły, co do których jakości jesteśmy przekonani i z miesiąca na miesiąc z chęcią siadamy do oglądania ich kolejnych odcinków.

naEKRANIE

naEKRANIE

NAJLEPSZE SERIALE 2018 - LIPIEC

Humans - sezon 3

Brytyjski serial science fiction cały czas trzyma wysoki poziom. 3. sezon opowiada o tym, co się dzieje, gdy sztuczna inteligencja nabiera świadomości i chce znaleźć swoje miejsce obok żyjących ludzi. Twórcy podchodzą do tematu niezwykle realistycznie, budując wrażenie, że tak to mogło wyglądać naprawdę. Mądrze, emocjonująco i naprawdę ciekawie. To taki serial, który jest rozrywką na długo zapadającą w pamięć.

Anne - sezon 2

Serial luźno oparty na popularnych książkach to dalej historia pełna uroku, emocji i wciągających przygód. Co prawda, produkcja różni się bardzo od pierwowzoru, ale prawda jest taka, że jeśli ten detal zignorujemy, Anię można oglądać bez końca. Jest to serial odważny, traktujący poważnie swoich bohaterów, ale też z humorem. To taka przygoda dla widza w każdym wieku, do której można wracać bez końca.

Castle Rock - sezon 1

Bardzo nietypowy i specyficzny serial osadzony w świecie znanym z książek Stephena Kinga. Fabularne nawiązania do twórczości pisarza to kopalnia smaczków i nawiązań dla fanów. Historia jest momentami ciężka i przytłaczająca, ale zarazem dobrze pomyślana, klimatyczna i wciągająca. Ma to w sobie coś szalenie intrygującego, ale zarazem wymagającego.

Sharp Objects - miniserial

Prawdziwa tegoroczna rewelacja. Jest to znakomicie rozpisana i opowiedziana w oryginalny sposób historia, która udowadnia, że telewizja wciąż ma najlepsze predyspozycje ku temu, aby opowiadać trudne i złożone fabuły. Aktorstwo, warstwa formalna i przede wszystkim sposób prezentowanej historii sprawia, że mamy do czynienia z jednym z najlepszych seriali 2018 roku.

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV