Najlepsze seriale 2018 roku (lista aktualizowana)

Wybieramy najlepsze seriale 2018 roku. Oto tytuły, co do których jakości jesteśmy przekonani i z miesiąca na miesiąc z chęcią siadamy do oglądania ich kolejnych odcinków.

Wybieramy najlepsze seriale 2018 roku. Oto tytuły, co do których jakości jesteśmy przekonani i z miesiąca na miesiąc z chęcią siadamy do oglądania ich kolejnych odcinków.

naEKRANIE

naEKRANIE

NAJLEPSZE SERIALE 2018 - LISTOPAD

The Kominsky Method - sezon 1

Michael Douglas i Alan Arkin jako podstarzały duet w świecie branży filmowej. Rzecz to komediodramat, którego największą zaletą to właśnie ci dwaj doświadczeni aktorzy. To oni nadają mu wyraz, charakter i emocje. Humoru nie brakuje, a historia jest ciekawa. Potrafi poruszyć i rozbawić.

Narcos: Mexico - sezon 1

Osoby pamiętające poprzednie sezony Narcosa może nie zawsze były zadowolone ze względu na różnice w obu serialach, ale z pewnością jest to produkcja godna uwagi wszystkich, którzy preferują świetnie ukazany, gęsty klimat narkotykowego biznesu. Jeśli nawet nie, całość ogląda się jeszcze lepiej dzięki świetnej dwójce głównych bohaterów.

Homecoming - sezon 1

Jest to serial klasy światowej. Po prostu prawdziwa perełka. Prawda jest taka, że nawet po długim namyśle trudno znaleźć znaczące wady czy niedociągnięcia. Sam Esmail to wizjoner, który wcześniej udowodnił klasę serialem Mr. Robot. Tutaj tworzy dramatyczny thriller bez trupów na ulicach, brutalnych morderstw czy epatowania szokującymi motywami. Homecoming to serial, w którym praktycznie każdy odnajdzie coś dla siebie. Mamy do czynienia z serialem czytelnym, nieskomplikowany, ale jednocześnie intrygującym i nieoczywistym. Do tego świetna Julia Robert w głównej roli.

The Last Kingdom - sezon 3

Ten sezon to rzecz wybitna. Wiele scen ociera się o geniusz, pokazując, że z historii o wikingach można zrobić serial, który z każdym sezonem będzie coraz lepszy. Mamy niezwykłą historię Uthreda, która jest pełna wyrazistych i interesujących postaci, wielkich emocji, świetnego aktorstwa i dobrych bitew. Dobry pierwowzór literacki sprawia, że twórcy robią jeden z najlepszych seriali kostiumowych w historii telewizji. To jest rozrywka nie do ominięcia dla każdego fana gatunku.

NAJLEPSZE SERIALE 2018 - GRUDZIEŃ

Counterpart - sezon 2

J.K. Simmons powraca w drugim sezonie Odpowiednika. Fabuła nadal jest zagmatwana i enigmatyczna, a bohaterowie poruszają się wśród zagadek jak pijane dzieci we mgle. Nie przeszkadza to jednak w delektowaniu się opowieścią, bo klimat wciąż jest unikatowy, a gra aktorska robi wielkie wrażenie.

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV