Najlepsze seriale 2018 roku (lista aktualizowana)

Wybieramy najlepsze seriale 2018 roku. Oto tytuły, co do których jakości jesteśmy przekonani i z miesiąca na miesiąc z chęcią siadamy do oglądania ich kolejnych odcinków.

Wybieramy najlepsze seriale 2018 roku. Oto tytuły, co do których jakości jesteśmy przekonani i z miesiąca na miesiąc z chęcią siadamy do oglądania ich kolejnych odcinków.

naEKRANIE

naEKRANIE

NAJLEPSZE SERIALE 2018 - SIERPIEŃ

DuckTales - sezon 1

Unowocześniona technicznie i uwspółcześniona tematycznie nowa wersja Kaczych opowieści to naprawdę wysoki poziom poszczególnych epizodów, które gwarantują nie tylko fantastyczną przygodę, ale także nieco refleksji nad różnymi aspektami życia, dzięki czemu zadowoleni będą i dorośli, i dzieci.

Better Call Saul - sezon 4

Przygody Saula w kolejnym sezonie nie rozczarowują. Nadal jest to mądrze przemyślana historia, która dzięki charyzmatycznemu bohaterowi i powiązaniom z Breaking Bad staje się interesująca i ma znaczenie. Ten sezon to pasmo ciekawych wydarzeń, zaskoczeń i wielkich emocji. Świetne aktorstwo.

NAJLEPSZE SERIALE 2018 - WRZESIEŃ

Kidding - sezon 1

Ten serial można nazwać powrotem Jima Carreya do najwyższej formy. Komediodramat oparty jest całkowicie na jego barkach i jako aktor wychodzi z tego obronną ręką. Historia jego postaci potrafi zaangażować, czasem rozbawić, a czasem porządnie wzruszyć. Jest to serial naprawdę niesamowicie zagrany przez Carreya i jeśli mielibyśmy polecić go z jakiegoś jednego powodu - to własnie z tego.

The Good Place - sezon 3

Serial komediowy nadal trzyma najwyższy poziom. Twórcy pozytywnie zaskakują kreatywnością, wprowadzając wiele szalonych i nietuzinkowych pomysłów. Potrafią sprawnie rozbawić, ale i zaskoczyć, czy zmusić do myślenia. Widać w tym znakomity pomysł na rozwój i dopracowanie konwencji. Czasem dziwacznie, ale zawsze zabawnie.

Atypical - sezon 2

Idealna kontynuacja historii, która pozwala jej iść w coraz ciekawsze rejony. Ani trochę nie zwalania tempa. Fantastyczna, mądra rozrywka, obok której trudno przejść obojętnie.

Maniac - miniserial

Serial Cary'ego Fukunagi, który był odpowiedzialny za sukces pierwszego sezonu Detektywa. Jest to serial przystępny, zabawny, pełen tonalnych zwrotów akcji i zabawy formą. Nie ma tu nic, co mogłoby znużyć.

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV