Najlepsze seriale 2018 roku (lista aktualizowana)

Wybieramy najlepsze seriale 2018 roku. Oto tytuły, co do których jakości jesteśmy przekonani i z miesiąca na miesiąc z chęcią siadamy do oglądania ich kolejnych odcinków.

Wybieramy najlepsze seriale 2018 roku. Oto tytuły, co do których jakości jesteśmy przekonani i z miesiąca na miesiąc z chęcią siadamy do oglądania ich kolejnych odcinków.

naEKRANIE

naEKRANIE

NAJLEPSZE SERIALE 2018 - PAŹDZIERNIK

The Haunting of Hill House - sezon 1

Serial grozy od Netflixa to rzecz wyjątkowa. Nie jest to tanie i kiczowate straszenie, jak w kinowych horrorach, Bynajmniej! Tutaj mamy grozę budowaną stopniowo, opartą na klimacie i psychice bohaterów. To taka groza, która działa na emocje i powoduje ciągły niepokój, a zarazem daje wielką frajdę z seansu. A do tego to dobra, przejmująca i ciekawa historia. Mamy tutaj doskonałą mieszanką horroru z dramatem.

Ślepnąc od świateł - sezon 1

Najlepszy polski serial roku produkcji HBO. Historia oparta na książce Jakuba Żulczyka to rzecz emocjonująca, ciekawa, świetnie zagrana (Robert Więckiewicz i Jan Frycz!) oraz nietypowa. To taki serial, który wciąga w swój świat i nie pozwala się od niego oderwać. Wręcz hipnotyzuje, dając do zrozumienia, że to poziom godny amerykańskiego HBO. To po prostu trzeba obejrzeć, bo realizacyjnie to wysoka półka.

Daredevil -  sezon 3

Produkcja Netflixa w swoim ostatnim sezonie powróciła do bardzo wysokiego poziomu z początku serii, kiedy też telewizja zaprezentowała nam jednego z najlepszych komiksowych antagonistów w historii. Kingpin powraca tym razem w swoim charakterystycznym białym garniturze i mierzy się z Daredevilem w ostatecznym pojedynku. Przez cały 3. sezon nie brakowało emocji, a końcówka zapowiadała, że powróci jeszcze jeden ikoniczny przeciwnik Diabła z Hell's Kitchen. Tym bardziej szkoda, że nie będzie nam dane zobaczyć kolejnych przygód Matta Murdocka na Netflix.

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV