Przeczytaj w weekend

Seriale na październik 2019 – nowe tytuły i kolejne sezony

Nastał październik, a to oznacza jesienną i mroźną pogodę, która sprzyja posiedzeniom z kocykiem i serialem. Co będą oglądać widzowie w tym miesiącu? Oto nowości i powracające sezony.

Nastał październik, a to oznacza jesienną i mroźną pogodę, która sprzyja posiedzeniom z kocykiem i serialem. Co będą oglądać widzowie w tym miesiącu? Oto nowości i powracające sezony.

POWROTY SERIALI - PAŹDZIERNIK 2019

All American - 2. sezon 

Fabuła serialu skupia się na wschodzącej gwieździe footballu, licealiście z Los Angeles. Chłopak zostaje zrekrutowany do drużyny Beverly Hills High i z biegiem czasu coraz bardziej dostrzega ścieranie się dwóch światów.

Premiera w USA: 7 października, The CW

Black Lightning - 3. sezon 

Serial komiksowy stacji The CW, w którym głównym bohaterem jest Jefferson Pierce. Pod koniec 2. serii Agent Odell szantażem nakłonił rodzinę Pierce'ów do współpracy w walce z Markovianami. Szykuje się wojna i niewykluczone, że wyjdziemy poza granice miasta.

Premiera w USA: 7 października, The CW

Flash - 6. sezon

Kolejny z komiksowych seriali stacji The CW, który tej jesieni powróci z 6. sezonem. W nim Barry spróbuje zmierzyć się ze swoim losem w obliczu wiadomości o jego nieuchronnej śmierci. 

Premiera w USA: 8 października, The CW

Riverdale - 4. sezon

Akcja produkcji rozgrywa się we współczesności, w małym miasteczku, które za fasadą zwyczajności skrywa rozmaite mroki i sekrety. Głównym bohaterem jest Archie, który razem z przyjaciółmi doświadcza rozmaitych przygód. 

Premiera w USA: 9 października, The CW

Wampiry: Dziedzictwo - 2. sezon

Serial o wampirach ze szkoły The Salvatore School for the Young and Gifted. Główną bohaterką jest Hope Mikaelson, nastoletnia córka Klausa Mikaelsona, która uczęszcza do szkoły wraz z bliźniaczkami Lizzie i Josie Saltzman oraz wieloma innymi niezwykłymi uczniami.

Premiera w USA: 10 października, The CW

Nie z tego świata - 15. sezon

Ostatni sezon niezwykle popularnego serialu stacji The CW, który w swojej ostatniej odsłonie, zaoferuje wiele powrotów znanych i lubianych postaci. Samie i Deanie Winchester na pewno po raz kolejny i niestety ostatni, dostarczą widzom wielu wrażeń. 

Premiera w USA: 10 października, The CW

Insatiable - 2. sezon

Kontrowersyjny serial Netflixa, którego fabuła skupia się na Patty Bladel, otyłej i wyśmiewanej przez wszystkich dziewczynie, która pewnego dnia w cudowny sposób szczupleje i rozpoczyna zemstę na tych, którzy się z niej wyśmiewali. 

Premiera światowa: 11 października, Netflix

Are You Afraid of the Dark?

Jest to nowa wersja serialu z 1992 roku, który szybko stał się produkcją kultową. W każdym odcinku obserwowaliśmy grupę młodych ludzi, którzy przy ognisku opowiadali sobie przerażające historie. 

Premiera w USA: 11 października, Nickleodeon

Czarodziejki - 2. sezon

Reboot znanego serialu pod tym samym tytułem, w którym lata temu grały Shannen Doherty, Holly Marie Combs, Alyssa Milano i Rose McGowan. Teraz fabuła skupia się na trzech siostrach mieszkających w miasteczku uniwersyteckim, z których każda dysponuje innymi magicznymi mocami.

Premiera w USA: 11 października, The CW

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: HBO

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV