Przeczytaj w weekend

Seriale na październik 2019 – nowe tytuły i kolejne sezony

Nastał październik, a to oznacza jesienną i mroźną pogodę, która sprzyja posiedzeniom z kocykiem i serialem. Co będą oglądać widzowie w tym miesiącu? Oto nowości i powracające sezony.

Nastał październik, a to oznacza jesienną i mroźną pogodę, która sprzyja posiedzeniom z kocykiem i serialem. Co będą oglądać widzowie w tym miesiącu? Oto nowości i powracające sezony.

Na spacerniaku

Po fatalnej kłótni rodzinnej oddana matka trafia do więzienia i zaczyna walczyć o przetrwanie, aby kiedyś odzyskać córkę.

Premiera światowa: 18 października, Netflix

Życie z samym sobą

Fabuła opowiada historię Milesa, mężczyzny, który walczy o uznanie i rozpoczyna innowacyjne leczenie, aby stać się lepszym człowiekiem. Wkrótce odkrywa, że został zastąpiony przez ulepszoną wersję samego siebie. Miles musi stanąć do walki o swoją tożsamość, karierę i żonę. W roli głównej - podwójnej - występuje Paul Rudd.

Premiera światowa: 18 października, Netflix

Looking for Alaska

Serial Hulu oparty został na słynnej powieści Johna Greena. Literacki pierwowzór opowiada historię Milesa Haltera który zapisuje się do szkoły z internatem, aby uzyskać głębszą perspektywę życia. Tam zakochuje się w tytułowej dziewczynie, Alasce Young. Pewnego dnia dochodzi do tragedii, a Miles stara się odkryć prawdę stojącą za tym wydarzeniem i tym samym nadać mu jakikolwiek sens.

Premiera w USA: 18 października, Hulu

Modern Love

Serialowa antologia utrzymana w gatunku komedii romantycznej. Inspiracją do produkcji był dział w dzienniku New York Times pod tym samym tytułem - historie, które zobaczymy w serialu są oparte na prawdziwych wydarzeniach. Produkcja bada wszelkie aspekty miłości w dzisiejszym świecie.

Premiera światowa: 18 października, Amazon 

Watchmen

Serial dzieje się w alternatywnym świecie, gdzie superbohaterowie traktowani są jak wyjęci spod prawa. Produkcja HBO nie będzie dosłowną adaptacją komiksu, ale wprowadzi nowe postacie i opowie oryginalną historię, inspirując się komiksami Alana Moore'a. 

Premiera światowa: 20 października, HBO

Katarzyna Wielka

Miniserial będzie składał się z czterech odcinków i opowie o politycznych grach i skandalach wokół Katarzyny II Wielkiej, rosyjskiej monarchini, żony Piotra III. W głównej roli zobaczymy Helen Mirren. 

Premiera światowa: 21 października, HBO

Nowhere Man

Za serial odpowiada reżyser DJ Chena, a całość skoncentruje się na braterskiej relacji wśród tajwańskich gangsterów. Będzie to pierwszy oryginalny serial Netflixa w języku mandaryńskim. 

Premiera światowa: 31 października, Netflix

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: HBO

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV