Przeczytaj w weekend

Seriale na październik 2019 – nowe tytuły i kolejne sezony

Nastał październik, a to oznacza jesienną i mroźną pogodę, która sprzyja posiedzeniom z kocykiem i serialem. Co będą oglądać widzowie w tym miesiącu? Oto nowości i powracające sezony.

Nastał październik, a to oznacza jesienną i mroźną pogodę, która sprzyja posiedzeniom z kocykiem i serialem. Co będą oglądać widzowie w tym miesiącu? Oto nowości i powracające sezony.

Dynastia - 3. sezon

Serial będący rebootem popularnej produkcji z lat 80. pod tym samym tytułem. Główną bohaterką jest Fallon Carrington, młoda, charyzmatyczna kobieta, która ma przejąć imperium swojego ojca (a przynajmniej tak sądzi). Wszystko zmienia się, gdy do gry wkracza jej nowa macocha.

Premiera w USA: 11 października, The CW

Arrow - 8. sezon

Oliver w 8. sezonie znajdzie się w obliczu swojej najtrudniejszej bitwy, która pozostawi multiwersum w zawieszeniu. W ostatnim sezonie Arrow Oliver Queen będzie zmuszony zmierzyć się z rzeczywistością tego, co znaczy być bohaterem.

Premiera w USA: 15 października, The CW

The Purge - 2. sezon

Historia serialu koncentruje się na jednej nocy w roku, gdy wszelkie zbrodnie, w tym zabójstwo, są dozwolone. Przypomnijmy, że twórcą produkcji jest James DeMonaco, który odpowiada także za serię filmową.

Premiera w USA: 15 października, USA

Castle Rock - 2. sezon

Akcja serialu rozgrywa się w świecie na podstawie prozy Stephena Kinga. Produkcja jest utrzymywana w gatunku horroru, a akcja rozgrywa się w tytułowym miasteczku - kolejne wątki są zaczerpnięte z całokształtu twórczości Kinga i spięte w jedność. Zgodnie z zapowiedziami 2. sezon serialu będzie wyraźnie odwoływał się do powieści Misery.

Premiera w USA: 23 października, Hulu

Płacz - 2. sezon

Brytyjski serial dokumentujący rozpad więzi małżeńskiej spowodowany niewyobrażalną tragedią. Porusza także kwestie związane z macierzyństwem i rodzicielstwem oraz obala powszechnie panujące na ich temat mity.

Premiera w USA: 23 października, Sundance

BoJack Horseman - 5. sezon

Animowany serial Netflixa dla widzów dorosłych. Głównym bohaterem jest tytułowy człowiek-koń, który po tym, jak zdobył popularność w latach 90. rolą w słynnym sitcomie, stoczył się na samo dno. Po upadku postanawia ratować swoją karierę, przez co wplątuje się w szereg tragikomicznych sytuacji.

Premiera światowa: 25 października, Netflix

The Kominsky Method - 2. sezon

Fabuła skupia się na dwóch starzejących się panach - Sandym Kominskym, byłym aktorze, który wiele lat temu odniósł sukces, a teraz, na stare lata, sam uczy młodszych aktorstwa; oraz Normanie Newlanderze, który jest jego agentem i dobrym przyjacielem. Panowie próbują radzić sobie z wizją starzenia się i przemijania oraz z problemami współczesnego i modnego Hollywood.

Premiera światowa: 25 października, Netflix

Dolina Krzemowa - 6. sezon

Będzie to ostatni sezon serialu HBO. Skupia się na pasjonatach i specjalistach od nowych technologii, mieszkających w tytułowej kalifornijskiej Dolinie. 

Premiera światowa: 27 października, HBO

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: HBO

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV