Przeczytaj w weekend

Stan Lee – cameo w nowych filmach MCU. Gdzie go jeszcze zobaczymy?

Stan Lee zmarł 12.11.2018 roku, pogrążając świat popkultury w żałobie. Dużo osób znało legendę komiksu z jego zabawnych występów w filmach Marvela. Potwierdzono, że na pewno zobaczymy go w dwóch produkcjach MCU.

Stan Lee zmarł 12.11.2018 roku, pogrążając świat popkultury w żałobie. Dużo osób znało legendę komiksu z jego zabawnych występów w filmach Marvela. Potwierdzono, że na pewno zobaczymy go w dwóch produkcjach MCU.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  marvel 

Stan Lee nagrywał kilka występów na raz z uwagi na swój zaawansowany wiek. Taką decyzję podjęli z Marvelem w ostatnich latach. Dziennikarze potwierdzili, że nagrał cameo do filmów Captain Marvel oraz Untitled Avengers Movie. Jak donosi ScreenRant, tę informację wielokrotnie powtarzał agent Stana Lee, a także współreżyser Avengers - Joe Russo, bo to u niego na planie nagrano pozostałe cameo legendarnego twórcy komiksów. Podczas promocji widowiska Avengers: Infinity War, pojawiały się informacje, że Stan Lee nagrał jeszcze trzy występy epizodyczne. Jednym z nich był oczywiście Ant-Man and the Wasp.

Dziennikarze EW.com, powołując się na swoich informatorów, mówią, że Stan Lee nie pojawi się wX-Men: Dark Phoenix. Nie ma na razie wzmianki o ewentualnym występie w Spider-Man: Far From Home, bo nigdy w informacjach o Lee nie mówiono o tym filmie. Wszystko więc wskazuje na to, że będzie to pierwsza superprodukcja MCU bez udziału Stana Lee. Nie ma też żadnej informacji o roli w filmie animowanym Spider-Man: Into the Spider-Verse.

Przypomnijmy, że legendarny Stan Lee zmarł 12 listopada 2018 roku w wieku 95 lat. Bez wpływu jego osoby świat komiksu, popkultury i kino nie byłyby takie same.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV