Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "  

Advertisement
 

Stan Lee – cameo w nowych filmach MCU. Gdzie go jeszcze zobaczymy?

Stan Lee zmarł 12.11.2018 roku, pogrążając świat popkultury w żałobie. Dużo osób znało legendę komiksu z jego zabawnych występów w filmach Marvela. Potwierdzono, że na pewno zobaczymy go w dwóch produkcjach MCU.

Stan Lee nagrywał kilka występów na raz z uwagi na swój zaawansowany wiek. Taką decyzję podjęli z Marvelem w ostatnich latach. Dziennikarze potwierdzili, że nagrał cameo do filmów Kapitan Marvel oraz Avengers 4. Jak donosi ScreenRant, tę informację wielokrotnie powtarzał agent Stana Lee, a także współreżyser Avengers – Joe Russo, bo to u niego na planie nagrano pozostałe cameo legendarnego twórcy komiksów. Podczas promocji widowiska Avengers: Wojna bez granic, pojawiały się informacje, że Stan Lee nagrał jeszcze trzy występy epizodyczne. Jednym z nich był oczywiście Ant-Man i Osa.

Dziennikarze EW.com, powołując się na swoich informatorów, mówią, że Stan Lee nie pojawi się wX-Men: Mroczna Phoenix. Nie ma na razie wzmianki o ewentualnym występie w Spider-Man: Daleko od domu, bo nigdy w informacjach o Lee nie mówiono o tym filmie. Wszystko więc wskazuje na to, że będzie to pierwsza superprodukcja MCU bez udziału Stana Lee. Nie ma też żadnej informacji o roli w filmie animowanym Spider-Man Uniwersum.

-
-

Przypomnijmy, że legendarny Stan Lee zmarł 12 listopada 2018 roku w wieku 95 lat. Bez wpływu jego osoby świat komiksu, popkultury i kino nie byłyby takie same.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne materiały prasowe

 

 

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

Harry Potter – aktorzy kiedyś i…

Harry Potter to doskonale znana seria filmowa na podstawie powieści J.K. Rowling. Od premiery pierwszego…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – skąd nowe…

Avengers: Koniec gry, to kolejne wielkie widowisko Marvela, które w kwietniu doczeka się premiery. Do…

Piotr Piskozub
-

Punisher – odchodzący wojownik Netfliksa. Tych…

Punisher już niedługo może zniknąć z platformy Netflix. To dobra okazja, by przedstawić Wam ciekawostki…

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Gwiezdne Wojny: część IX – Rey,…

Zakończyła się praca nad filmem Gwiezdne Wojny: część IX. Z tej okazji do sieci trafiło…

-

Władca Pierścieni – kiedy będzie toczyć…

Na Twitterze w momencie ogłoszenia powstania serialu Władca Pierścieni, Amazon uruchomił profil The Lord of…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 35 sek. [X]
 

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]