GRY 2020 - premiery: Cyberpunk 2077, Iron-Man na VR, nowy Minecraft i Settlersi. Co jeszcze?

Jakie gry w 2020 pojawią się na rynku? Sporo kultowych powrotów i jeszcze więcej imponujących nowości. W growym zestawieniu naEKRANIE.pl sprawdzamy daty premier, zwiastuny i informacje o najważniejszych tytułach.

Jakie gry w 2020 pojawią się na rynku? Sporo kultowych powrotów i jeszcze więcej imponujących nowości. W growym zestawieniu naEKRANIE.pl sprawdzamy daty premier, zwiastuny i informacje o najważniejszych tytułach.

Paweł Krzystyniak
Paweł Krzystyniak

Gods and Monsters

Przygodowa gra akcji od twórców serii Assassin's Creed Odyssey, która przenosi graczy do otwartego świata inspirowanego grecką mitologią. 

Gods and Monsters - premiera 2020 rok. Wydawca: Ubisoft, platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch.

Halo Infinite

Kolejna odsłona popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin. Detale na temat gry trzymane są w tajemnicy ale wiemy, że będzie to jeden z tytułów startowych na nowej konsoli Microsoftu. 

Halo Infinite - premiera 2020 rok. Wydawca: Xbox Game Studios, platformy: PC, Project Scarlett.

No More Heroes III

Kontynuacja przygód Travisa Touchdowna. Pierwszy zwiastun gry wyraźnie pokazuje, że twórcy nie zamierzają rezygnować z unikalnego stylu i charakterystycznego dla tej serii humoru.

No More Heroes III - premiera 2020 rok. Wydawca: Marvelous, platformy: Nintendo Switch.

Wathch Dogs: Legion

W przyszłym roku z nową odsłoną powróci popularna seria Ubisoftu. Tym razem akcja przeniesiona zostanie do Londynu w niedalekiej przyszłości, a gracze będą mieli możliwość pokierowania dowolnymi mieszkańcami tego miasta. Każdy ma zaś dysponować nie tylko unikalnym wyglądem, ale też charakterem i zdolnościami, które będzie można wykorzystać podczas zabawy.

Watch Dogs: Legion - premiera 2020 rok. Wydawca: Ubisoft, platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

Sequel produkcji z 2004 roku. Główny bohater trafia do Seattle i znajduje się w samym środku konfliktu o tamtejszy rynek krwi. Kluczem do przetrwania będzie nie tylko walka, ale też zawieranie sojuszów.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 - premiera 2020 rok. Wydawca: Paradox Interactive, platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One.

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition

Gruntownie odświeżona wersja gry, która w 2010 roku trafiła na Nintendo Wii, a z czasem została przeniesiona także na przenośną konsolę N3DS. To rozbudowana produkcja z gatunku jRPG, która oferuje rozgrywkę na co najmniej kilkadziesiąt godzin.

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition - premiera 2020 rok. Wydawca: Nintendo, platformy: Nintendo Switch.

Strony:

Źródło: fot. CD Projekt, SIE, Square Enix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV