Przeczytaj w weekend

Nowe seriale – jesień 2018. Zobacz zwiastuny i zdjęcia

Amerykańskie stacje ogłosiły nowe seriale, które zadebiutują w sezonie 2018/2019. W artykule przybliżę Wam poszczególne tytuły.

Amerykańskie stacje ogłosiły nowe seriale, które zadebiutują w sezonie 2018/2019. W artykule przybliżę Wam poszczególne tytuły.

Adam Siennica
Adam Siennica
Tagi:  nowe seriale 

SERIALE KRYMINALNE / MEDYCZNE / PRAWNICZE

The Fix

Oto serial kryminalny oparty na ciągłej fabule. W centrum mamy panią prokurator, która stara się udowodnić gwieździe Hollywood, że jest winny morderstwa. W głównej roli zobaczymy Robin Tunney z serialu Mentalista. Jeśli historia będzie przemyślana, może wyjść z tego coś interesującego. Data premiery nie jest znana.

Whiskey Cavalier

Serial z gatunku lekkich i przyjemnych, w których nie ma zabraknąć akcji i humoru. W głównych rolach Scott Foley oraz Lauren Cohan z The Walking Dead. Foley gra wrażliwego agenta FBI, którego rzuciła dziewczyna. Musi on teraz współpracować z twardą agentką CIA (Cohan), by raz za razem ratować świat. Zwiastun zapowiada lżejszą rozrywkę.

FBI

Twórcy seriali najwyraźniej chcą trochę odkurzyć FBI i pokazać ich jako jednostki bardziej kompetentne. Bohaterami są agenci, którzy zajmują się różnymi sprawami z zamachami terrorystycznymi na czele. W zwiastunie widzimy w jednej z ról Connie Nielsen, ale ogłoszono, że aktorka odchodzi z projektu i sceny jej postaci zostaną nakręcone z nową osobą. Premiera jesienią.

Proven Innocent

Serial o prawniczce, która chce walczyć z niesprawiedliwymi wyrokami sądu. Nie wiadomo, czy będzie w tym jakaś większą historia na sezon. Na razie zapowiada się rzecz dla wielbicieli seriali prawniczych opartych na sprawach rozpisanych na jeden odcinek.

The Enemy Within

Fabuła skupia się na Erice Shephed (Jennifer Carpenter), błyskotliwej byłej agentce CIA, która obecnie jest znana jako największa zdrajczyni w historii Stanów Zjednoczonych. Agent FBI zatrudnia ją do pomocy, by złapać szpiega, którego kobieta doskonale zna.

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV