Nowe seriale – jesień 2018. Zobacz zwiastuny i zdjęcia

Amerykańskie stacje ogłosiły nowe seriale, które zadebiutują w sezonie 2018/2019. W artykule przybliżę Wam poszczególne tytuły.

Amerykańskie stacje ogłosiły nowe seriale, które zadebiutują w sezonie 2018/2019. W artykule przybliżę Wam poszczególne tytuły.

Adam Siennica
Adam Siennica
Tagi:  nowe seriale 

The Rookie

Nathan Fillion z Castle powraca w nowej roli. Jest to historia mężczyzny w średnim wieku, który po traumatycznych przejściach podczas napadu decyduje się wstąpić do policji. Takim sposobem staje się najstarszym początkującym policjantem na służbie. Nie wszyscy wierzą, że może sobie poradzić, a nawet sądzą, że jego wiek zagraża innym. Historia o gliniarzach z charyzmatycznym aktorem to z reguły przepis na sukces.

Red Line

Oto serial mocno zaangażowany społecznie. Historia opowiada o tym, jakie skutki wywołuje zabicie czarnoskórego lekarza przez białego policjanta. Twórcy obiecują pokazanie fabuły z różnych perspektyw.

Magnum P.I.

Remake kultowego serialu z lat 80. W tytułowej roli występuje Jay Hernandez, a fabuła osadzona jest w tym samym świecie co Hawaii 5.0. Thomas Magnum jest detektywem pracującym na Hawajach. Za pilot odpowiada Justin Lin, znany z reżyserii czterech kinowych Szybkich i wściekłych. Widzimy, że będzie efekciarsko w stylu tej filmowej serii.

New Amsterdam

Serial medyczny o nowym dyrektorze jednego z najstarszych szpitali, który wprowadza wyraźne ideologiczne zmiany. Chce, aby w jego szpitalu najważniejszy był pacjent. Zwiastun niestety nie oferuje nic ponad typową sztampę seriali medycznych.

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV