Przeczytaj w weekend

Nowe seriale – jesień 2018. Zobacz zwiastuny i zdjęcia

Amerykańskie stacje ogłosiły nowe seriale, które zadebiutują w sezonie 2018/2019. W artykule przybliżę Wam poszczególne tytuły.

Amerykańskie stacje ogłosiły nowe seriale, które zadebiutują w sezonie 2018/2019. W artykule przybliżę Wam poszczególne tytuły.

Adam Siennica
Adam Siennica
Tagi:  nowe seriale 

SERIALE OBYCZAJOWE

The Village

Serial o życiu osób  apartamentowca w Brooklynie. Zobaczymy różne historie z życia codziennego. Innymi słowy producenci celują w powtórkę sukcesu This Is Us.

All American

Serial inspirowany biografią gracza Spencera Paysingera. Jest to opowieść o wschodzącej gwieździe amerykańskiego futbolu i codziennych trudnościach, z jakimi musi się zmagać.

Grand Hotel

Bohaterami są pracownicy i właściciele jednego z największych hoteli. Ma być to rzecz oparta na obyczajowych skandalach, romansach i spiskach godnych oper mydlanych.

A Million Little Things

Historia grupy przyjaciół, którzy poznali się podczas awarii windy. Żyją zwykłą codzienną rutyną. Wszystko się zmienia, gdy jeden z nich popełnia samobójstwo. To doprowadza do tego, że decydują się po raz pierwszy naprawdę żyć. Tutaj producenci celują w widzów serialu Tacy jesteśmy lubiących wywołujące emocje historie obyczajowe.

Pretty Little Liars: The Perfectionists

Spin-off serialu Słodkie kłamstewka to nowa tajemnica i obyczajowo miłosne historie mieszkańców miasteczka.  Premiera w 2019 roku.

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV