Nowe seriale – jesień 2018. Zobacz zwiastuny i zdjęcia

Amerykańskie stacje ogłosiły nowe seriale, które zadebiutują w sezonie 2018/2019. W artykule przybliżę Wam poszczególne tytuły.

Amerykańskie stacje ogłosiły nowe seriale, które zadebiutują w sezonie 2018/2019. W artykule przybliżę Wam poszczególne tytuły.

Adam Siennica
Adam Siennica
Tagi:  nowe seriale 

Przez ostatni tydzień amerykańskie stacje ogłaszały nowe seriale oraz ramówki na sezon 2017/2018. W artykule przybliżę Wam wszystkie ogłoszone tytuły. Większość z nich ma zdjęcia i zwiastuny. Nie są to jednak wszystkie nowości, jakie zadebiutują jesienią, ponieważ nie znamy tytułów ze stacji kablowych. Tutaj mamy seriale telewizji ABC, NBC, FOX, CBS, The CW i Freeform. Czy znajdą się wśród nich jakieś perełki, które podbiją serca widzów? Zobaczcie i oceńcie ich potencjał.

SERIALE KOMEDIOWY

The Cool Kids

Bohaterami są mieszkańcy domu spokojnej starości, którzy pomimo sędziwego wieku chcą dobrze się bawić. Ich życie skomplikuje się, gdy na ich drodze stanie nowa nieznajoma. Premiera jesienią.

Rel

Jest to komedia o mężczyźnie, który musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości po tym, jak żona zdradziła go z jego fryzjerem. Zwiastun nie zachwyca wyjątkowymi gagami i nie zebrał pochlebnych ocen w sieci. Premiera jesienią.

I Feel Bad

Sami producenci nazywają ten projekt feministyczną komedią. Chcą w nim pokazać, jak kobieta stara się osiągnąć wszystko w życiu prywatnym (bycie dobrą matką i żoną) i zawodowym. Oczywiście natrafia na wiele zabawnych przeszkód, które mają za zadanie utrudnić jej codzienność i dodać serialowi humoru. Drzemię w tym jakiś potencjał. Premiera jesienią.

Abby’s

Kolejny sitcom o tematyce dość nietypowej, bo bohaterką jest właścicielka baru w San Diego, która tworzy specyficzną społeczność ze swoimi klientami. Na razie bez zwiastuna, ale sam pomysł nawiązujący do kultowego Cheers może mieć potencjał.

Link not found

W tym przypadku mamy do czynienia z samotnym ojcem wychowującym córkę. Gdy jego przyjaciele zobaczą, jak bardzo zatracił przy tym życie osobiste, będą chcieli go wprowadzić w świat randek. Pomysł raczej typowy, ale czy z potencjałem?

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV