Castingowe nowości. Kto zagra w filmach i serialach?

W tym newsie, zebraliśmy dla was wszystkie castingowe nowości do filmów i seriali. Zobaczcie, którzy aktorzy znaleźli nowe projekty.

W tym newsie, zebraliśmy dla was wszystkie castingowe nowości do filmów i seriali. Zobaczcie, którzy aktorzy znaleźli nowe projekty.

Do obsady 5. sezonu serialu Bosch, dołączył Ryan Hurst. Wcieli się w postać Hectora Bonnera, byłego adwokata Honey, obecnie pracującego jako śledczy. Premiera nowego sezonu serialu Amazona nie jest jeszcze znana.

Carl Lumbly, Alex Essoe i Zahn McClarnon w kontynuacji Lśnienia. Doctor Sleep autorstwa Stephena Kinga, opowiada losy Danny’ego Torrance’a. Nękany przez mieszkańców hotelu Panorama, w którym jako dziecko spędził jedną straszliwą zimę, Dan przez dziesięciolecia błąka się po Ameryce, usiłując zrzucić z siebie odziedziczone po ojcu brzemię beznadziei, alkoholizmu i przemocy. W roli głównej wystąpi Ewan McGregor. Rebecca Ferguson zagra Rose the Hat. Carl Lumbly zagra Dicka Hallorana a Alex Essoe wcieli się w Wendy Torrance.

Yadira Guevara-Prip oraz Nesta Cooper dołączają do obsady serialu science-fiction od Apple'a. Akcja produkcji zatytułowanej See, dzieje się w przyszłości, gdzie ludzkość zatraciła zdolność postrzegania świata wzrokiem. Obie aktorki dostały główne role.

Platforma Hulu zakończyła casting do produkcji Less Than Zero. Serial oparty został na powieści Bret'a Eastona Ellisa, a w obsadzie zobaczymy: Lily Donoghue, Cooper Koch, Keenan Jolliff, Ronen Rubinstein oraz James Bloor.

Judy Greer dołączyła do Zoey Deutch w filmie Buffaloed. Za kamerą produkcji stanęła Tanya Wexler. Historia skupi się na zmagającej się z długami Peg Dahl (Deucth), która dostaje szansę na lepsze życie.

Ann-Margret, Christopher Lloyd, Loretta Devine i Jane Curtin w obsadzie Welcome to Pine Grove!. Produkcja ta będzie komedią, której akcja dzieje się w domu spokojnej starości, w którym tak jak w liceum - pełno jest zwariowanych dni i zalotników, chcących poderwać swoje koleżanki.

Riley Voelkel dostała powracającą rolę w nowej wersji serialu Roswell. Bohaterką serialu jest Liz Ortecho (Jeanine Mason), która jest naukowcem i córką nielegalnych imigrantów. Powraca do swojego rodzinnego miasteczka, gdzie jej świat wywraca się do góry nogami, gdy odkrywa, że jej nastoletnia miłość Max (Nathan Parsons) jest nie tylko policjantem, ale i kosmitą.

Sienna Miller i Diego Luna w obsadzie filmu Wander Darkly. Historia skupi się na parze, która musi pozbierać się po katastrofie samochodowej.

Donald Faison i Eric Nelsen zostali obsadzeni w serialu Erase. Produkcja zapowiadana jest jako dramat kryminalny. Będzie to historia Donalda O'Neala, byłego policjanta, który postanawia postąpić słusznie i zlikwidować swojego zwierzchnika. Będzie musiał oczyścić się z zarzutów i uchronić swoją rodzinę przed wrogami.

Jill Scott i Michelle Buteau zostały gwiazdami serialu First Wives Club od Paramount Network. Całość została oparta na popularnym filmie z 1996 roku o tym samym tytule.

Strony:

Źródło: deadline.com/ zdjęcie główne: AP

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV