Przeczytaj w weekend

Castingowe nowości. Kto zagra w filmach i serialach?

W tym newsie, zebraliśmy dla was wszystkie castingowe nowości do filmów i seriali. Zobaczcie, którzy aktorzy znaleźli nowe projekty.

W tym newsie, zebraliśmy dla was wszystkie castingowe nowości do filmów i seriali. Zobaczcie, którzy aktorzy znaleźli nowe projekty.

Linda Cardellini dołącza do obsady Dead to Me. Aktorka wystąpi u boku Christiny Applegate w nadchodzącej mrocznej komedii od Netflixa. Będzie to historia niezwykłej przyjaźni wdowy i kobiety skrywającej wiele tajemnic.

Kristen Gutoskie otrzymała powracającą rolę w serialu Chicago Fire. Wcieli się w Chloe, błyskotliwą urzędniczkę, która ma oko na strażaków.

W serialowym dramacie Central Park Five, zobaczymy aktorki: Niecy Nash, Aunjanue Ellis, Kylie Bunbury, Marshę Stephanie Blake i Storm Reid. Historia oparta została na prawdziwych wydarzeniach i opowie historię nastolatków z Harlemu, którzy zostali niesłusznie oskarżeni o gwałt. Produkcja trafi na Netflix w 2019 roku.

Sherilyn Fenn zagra główną rolę w filmie biograficznym, jako Madame Alla Nazimova. Tytuł produkcji nosi Silent Life i jest to historia niemej gwiazdy filmowej. Zrobiła karierę na Brodwayu nie tylko swoją grą, ale też feministycznymi poglądami.

Anya Taylor-Joy, Dean-Charles Chapman oraz Finn Cole w obsadzie produkcji Here Are The Young Men. Będzie to filmowa adaptacja powieści Roba Doyle'a o tym samym tytule.

Jennifer Lopez wcieli się w byłą striptizerkę w filmie Hustlers. Historia oparta zostanie na artykule Jessiki Pressler z New York Magazine. Autorka opisała grupę byłych striptizerek, które stworzyły grupę wykorzystującą swoich klientów, bogatych maklerów z Wall Street. Jennifer Lopez wcieli się w nieformalną przywódczynię grupy.

Tessa Thompson i Ruth Negga zagrają główne role w filmie Passing. Będzie to reżyserski debiut Rebecci Hall. Będzie to historia kobiet, które spotkały się ponownie po latach na szkolnym zjeździe.

Poznaliśmy obsadę produkcji Netflia, Black Stallions. Zobaczymy w niej: Dona Cheadle'a, Kevina Harta i Lil Rel Howery'ego. Osią historii będzie rywalizacja trójki jeźdźców konnych.

Jessica Chastain i Eddie Redmayne wystąpią w thrillerze The Good Nurse. Redmayne wcieli się w Charlesa Cullena, który jest jednym z bardziej znanych seryjnych morderców Ameryki. Pracował on w szpitalach, gdzie otruwał pacjentów, podając im zbyt silne dawki leków.

Iddo Goldberg dołączył do Jennifer Connelly w serialu Snowpiercer, futurystycznym thrillerze opartym na uznany w 2013 roku filmie o tym samym tytule.

Strony:

Źródło: deadline.com/ zdjęcie główne: AP

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV