Castingowe nowości. Kto zagra w filmach i serialach?

W tym newsie, zebraliśmy dla was wszystkie castingowe nowości do filmów i seriali. Zobaczcie, którzy aktorzy znaleźli nowe projekty.

W tym newsie, zebraliśmy dla was wszystkie castingowe nowości do filmów i seriali. Zobaczcie, którzy aktorzy znaleźli nowe projekty.

Linda Cardellini dołącza do obsady Dead to Me. Aktorka wystąpi u boku Christiny Applegate w nadchodzącej mrocznej komedii od Netflixa. Będzie to historia niezwykłej przyjaźni wdowy i kobiety skrywającej wiele tajemnic.

Kristen Gutoskie otrzymała powracającą rolę w serialu Chicago Fire. Wcieli się w Chloe, błyskotliwą urzędniczkę, która ma oko na strażaków.

W serialowym dramacie Central Park Five, zobaczymy aktorki: Niecy Nash, Aunjanue Ellis, Kylie Bunbury, Marshę Stephanie Blake i Storm Reid. Historia oparta została na prawdziwych wydarzeniach i opowie historię nastolatków z Harlemu, którzy zostali niesłusznie oskarżeni o gwałt. Produkcja trafi na Netflix w 2019 roku.

Sherilyn Fenn zagra główną rolę w filmie biograficznym, jako Madame Alla Nazimova. Tytuł produkcji nosi Silent Life i jest to historia niemej gwiazdy filmowej. Zrobiła karierę na Brodwayu nie tylko swoją grą, ale też feministycznymi poglądami.

Anya Taylor-Joy, Dean-Charles Chapman oraz Finn Cole w obsadzie produkcji Here Are The Young Men. Będzie to filmowa adaptacja powieści Roba Doyle'a o tym samym tytule.

Jennifer Lopez wcieli się w byłą striptizerkę w filmie Hustlers. Historia oparta zostanie na artykule Jessiki Pressler z New York Magazine. Autorka opisała grupę byłych striptizerek, które stworzyły grupę wykorzystującą swoich klientów, bogatych maklerów z Wall Street. Jennifer Lopez wcieli się w nieformalną przywódczynię grupy.

Tessa Thompson i Ruth Negga zagrają główne role w filmie Passing. Będzie to reżyserski debiut Rebecci Hall. Będzie to historia kobiet, które spotkały się ponownie po latach na szkolnym zjeździe.

Poznaliśmy obsadę produkcji Netflia, Black Stallions. Zobaczymy w niej: Dona Cheadle'a, Kevina Harta i Lil Rel Howery'ego. Osią historii będzie rywalizacja trójki jeźdźców konnych.

Jessica Chastain i Eddie Redmayne wystąpią w thrillerze The Good Nurse. Redmayne wcieli się w Charlesa Cullena, który jest jednym z bardziej znanych seryjnych morderców Ameryki. Pracował on w szpitalach, gdzie otruwał pacjentów, podając im zbyt silne dawki leków.

Iddo Goldberg dołączył do Jennifer Connelly w serialu Snowpiercer, futurystycznym thrillerze opartym na uznany w 2013 roku filmie o tym samym tytule.

Strony:

Źródło: deadline.com/ zdjęcie główne: AP

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

MyAnna Buring

MyAnna Buring

ur. 1979, kończy 40 lat

Daniella Alonso

Daniella Alonso

ur. 1978, kończy 41 lat

Mireille Enos

Mireille Enos

ur. 1975, kończy 44 lat

Tatiana Maslany

Tatiana Maslany

ur. 1985, kończy 34 lat

Billie Piper

Billie Piper

ur. 1982, kończy 37 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV