Przeczytaj w weekend

Castingowe nowości. Kto zagra w filmach i serialach?

W tym newsie, zebraliśmy dla was wszystkie castingowe nowości do filmów i seriali. Zobaczcie, którzy aktorzy znaleźli nowe projekty.

W tym newsie, zebraliśmy dla was wszystkie castingowe nowości do filmów i seriali. Zobaczcie, którzy aktorzy znaleźli nowe projekty.

Kareem Abdul-Jabbar w obsadzie nowego (ostatniego) sezonu serialu iZombie. Legenda NBA wystąpi gościnnie w produkcji, która zadebiutuje w przyszłym roku. Abdul-Jabbar zagra jednego z zaledwie dwóch członków Rady Miasta Seattle, którzy nie uciekli z miasta.

Aktor znany z serialu Luke Cage, Ron Cephas wystąpi w kolejnej produkcji Marvela. Będzie to film Venom z Tomem Hardym w roli głównej. Szczegóły jego postaci nie są znane.

Lena Dunham, Austin Butler, Maya Hawke (córka Umy Thurman) i chilijska aktorka Lorenza Izzo dołączają do obsady nowego filmu Quentina Tarantino Once Upon a Time in Hollywood.

Dana Delany wystąpi w serialu CBS pt. The Code. Wcieli się w rolę pułkownik Eisa Turnbull, komendanta korpusu piechoty morskiej. Eisa wiele wymaga od swoich podwładnych, a także jest matką dwóch synów, którzy służą za granicą.

Jane Levy dołącza do obsady serialu What od Netflixa. Tym samym dołączyła do Renée Zellweger, w produkcji Mike'a Kelleya.

Dominic Fumusa będzie jedną z głównych postaci w nadchodzącym serialu The Purge. Produkcja oparta zostanie na filmach Noc oczyszczenia, gdzie raz do roku przez 12 godzin, wszystkie przestępstwa stają się legalne.

Lauren Ambrose i Nell Tiger Free zostały obsadzone jako dwie z trzech głównych ról w nadchodzącym serialu będącym thrillerem psychologicznym od M. Night Shyamalana dla Apple. Szczegóły fabularne nie są na razie znane.

Moon Bloodgood dołącza do obsady serialu Are You Sleeping. Całość będzie bazować na powieści Kathleen Barber o tym samym tytule, opowiadającej o autorce podcastu kryminalnego, która trafia na nowe tropy dotyczące morderstwa popełnionego dwadzieścia lat wcześniej. W głównej roli Octavia Spencer.

Strony:

Źródło: deadline.com/ zdjęcie główne: AP

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV