Castingowe nowości. Kto zagra w filmach i serialach?

W tym newsie, zebraliśmy dla was wszystkie castingowe nowości do filmów i seriali. Zobaczcie, którzy aktorzy znaleźli nowe projekty.

W tym newsie, zebraliśmy dla was wszystkie castingowe nowości do filmów i seriali. Zobaczcie, którzy aktorzy znaleźli nowe projekty.

Hilary Swank w głównej roli w thrillerze Fatale od Deaona Taylora. Historia skupia się na żonatym mężczyźnie, którego uwodzi detektyw policyjny (Swank).

Kerry Washington z tytułową rolą w Old City Blues od Hulu. Będzie to adaptacja komiksu o tym samym tytule, którego akcja rozgrywa się w 2048 roku w mieście znanym jako Nowe Ateny. W tym mieście powołano specjalny oddział policjantów, ścigający zaawansowanych technologicznie przestępców.

Benicio Del Toro zagra główną rolę w nowym filmie Olivera Stone’a pt. White Lies. Główny bohater próbuje naprawić swoje małżeństwo. Bohater postanawia więc wyruszyć w wyprawę, która pozwoli mu odnaleźć siebie. W trakcie swojej podróży pozna kobietę, której sposób życia jest zupełnie inny. Spotkanie odmieni jego życie i sprawi, że mężczyzna zrozumie wreszcie, kim naprawdę jest.

Laura Dern negocjuje rolę w kolejnej ekranizacji Małych kobietek. Autorką scenariusza i reżyserką filmu będzie Greta Gerwig. Małe kobietki to opowieść o czterech siostrach z rodziny Marchów - Meg, Jo, Beth i Amy - które dojrzewają w cieniu wojny secesyjnej.

Barbara Crampton zagra w produkcji Channel Zero: The Dream Door. Zagra Vanessę Moss, kobietę w związku z Tomem Hodgsonem, granym przez Brandona Scotta.

Rob Heaps, Zach Roerig i Paul Fitzgerald w obsadzie serialu Dare Me. Produkcja została oparta na powieści Megan Abbott, która pomaga w powstawaniu produkcji jako scenarzysta. Historia pełna będzie zazdrości, kobiecych przyjaźni i wielu różnych zdarzeń w małym miasteczku na Środkowym Zachodzie.

Anthony Michael Hall odegra jedną z ról w 3. sezonie serialu Riverdale. Szczegóły jego postaci nie są na razie znane.

Karen David wcieli się w postać doradcy dla uzdolnionej młodzieży ze szkoły Salvatore. Tym samym powiększyła się obsada serialu Legacies.

W 4. sezonie serialu Life in Pieces, wystąpi Joey King. Będzie to rola powracająca.

W 3. sezonie serialu This Is Us pojawią się retrospekcje z nastoletnią Beth (Susan Kelechi Watson). Sporo ekranowego czasu zostanie poświęcone Kate (Chrissy Metz) i Toby'emu (Chris Sullivan). Do obsady dołączy też Jane Kaczmarek.

Strony:

Źródło: deadline.com/ zdjęcie główne: AP

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

MyAnna Buring

MyAnna Buring

ur. 1979, kończy 40 lat

Daniella Alonso

Daniella Alonso

ur. 1978, kończy 41 lat

Mireille Enos

Mireille Enos

ur. 1975, kończy 44 lat

Tatiana Maslany

Tatiana Maslany

ur. 1985, kończy 34 lat

Billie Piper

Billie Piper

ur. 1982, kończy 37 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV