Przeczytaj w weekend

Castingowe nowości. Kto zagra w filmach i serialach?

W tym newsie, zebraliśmy dla was wszystkie castingowe nowości do filmów i seriali. Zobaczcie, którzy aktorzy znaleźli nowe projekty.

W tym newsie, zebraliśmy dla was wszystkie castingowe nowości do filmów i seriali. Zobaczcie, którzy aktorzy znaleźli nowe projekty.

Hilary Swank w głównej roli w thrillerze Fatale od Deaona Taylora. Historia skupia się na żonatym mężczyźnie, którego uwodzi detektyw policyjny (Swank).

Kerry Washington z tytułową rolą w Old City Blues od Hulu. Będzie to adaptacja komiksu o tym samym tytule, którego akcja rozgrywa się w 2048 roku w mieście znanym jako Nowe Ateny. W tym mieście powołano specjalny oddział policjantów, ścigający zaawansowanych technologicznie przestępców.

Benicio Del Toro zagra główną rolę w nowym filmie Olivera Stone’a pt. White Lies. Główny bohater próbuje naprawić swoje małżeństwo. Bohater postanawia więc wyruszyć w wyprawę, która pozwoli mu odnaleźć siebie. W trakcie swojej podróży pozna kobietę, której sposób życia jest zupełnie inny. Spotkanie odmieni jego życie i sprawi, że mężczyzna zrozumie wreszcie, kim naprawdę jest.

Laura Dern negocjuje rolę w kolejnej ekranizacji Małych kobietek. Autorką scenariusza i reżyserką filmu będzie Greta Gerwig. Małe kobietki to opowieść o czterech siostrach z rodziny Marchów - Meg, Jo, Beth i Amy - które dojrzewają w cieniu wojny secesyjnej.

Barbara Crampton zagra w produkcji Channel Zero: The Dream Door. Zagra Vanessę Moss, kobietę w związku z Tomem Hodgsonem, granym przez Brandona Scotta.

Rob Heaps, Zach Roerig i Paul Fitzgerald w obsadzie serialu Dare Me. Produkcja została oparta na powieści Megan Abbott, która pomaga w powstawaniu produkcji jako scenarzysta. Historia pełna będzie zazdrości, kobiecych przyjaźni i wielu różnych zdarzeń w małym miasteczku na Środkowym Zachodzie.

Anthony Michael Hall odegra jedną z ról w 3. sezonie serialu Riverdale. Szczegóły jego postaci nie są na razie znane.

Karen David wcieli się w postać doradcy dla uzdolnionej młodzieży ze szkoły Salvatore. Tym samym powiększyła się obsada serialu Legacies.

W 4. sezonie serialu Life in Pieces, wystąpi Joey King. Będzie to rola powracająca.

W 3. sezonie serialu This Is Us pojawią się retrospekcje z nastoletnią Beth (Susan Kelechi Watson). Sporo ekranowego czasu zostanie poświęcone Kate (Chrissy Metz) i Toby'emu (Chris Sullivan). Do obsady dołączy też Jane Kaczmarek.

Strony:

Źródło: deadline.com/ zdjęcie główne: AP

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV