Przeczytaj w weekend

Castingowe nowości. Kto zagra w filmach i serialach?

W tym newsie, zebraliśmy dla was wszystkie castingowe nowości do filmów i seriali. Zobaczcie, którzy aktorzy znaleźli nowe projekty.

W tym newsie, zebraliśmy dla was wszystkie castingowe nowości do filmów i seriali. Zobaczcie, którzy aktorzy znaleźli nowe projekty.

Dylan Schombing, Adelynn Spoon i Lily Rose Smith w obsadzie serialowego Watchmen. Produkcja Alana Moore'a i Dave'a Gibbonsa dostała oficjalnie zielone światło od HBO na zrealizowanie odcinka pilotażowego.

Ruby Modine, Michael Ironside oraz Will Brand wystąpią w filmie American Desert. Historia skupi się na weteranie wojennym z Afganistanu, który wpada w niebezpieczną sieć narkotykowych przemytów, przemocy i toksycznych uczuć.

Frances Turner, Clé Bennett i Rich Ting wystąpią w 4. sezonie serialu The Man In The High Castle. Akcja dzieje się w alternatywnej przyszłość lat 60., w której to nie Alianci zwyciężają II wojnę światową, a Państwa Osi. Stany Zjednoczone zostały podzielone między zwycięskie mocarstwa – ze wschodu Nowa Rzesza, z zachodu Siły Pacyficzne Cesarstwa Japonii.

Patrick Wilson, Laysla De Oliveira, Harrison Gilbertson zostali gwiazdami filmu Netflixa, który oparty został na powieści Stephena Kinga. Oryginał opowiada historię rodzeństwa, które po usłyszeniu wołania o pomoc pewnego chłopca zapuszcza się w wielkie pola traw w Kansas. Wkrótce okazuje się, że może nie być drogi wyjścia z tego miejsca. Premiera filmu In The Tall Grass nie jest jeszcze znana.

W komedii romantycznej Remember Me, wystąpią Bruce Dern i Brian Cox. Twórcy zapowiadają, że będzie to jedna z dziwniejszych historii miłosnych w historii kina. Film skupi się na 70-letnim w wdowcu, który dowiaduje się, że miłość jego życia, jest w domu seniorów całkowicie sama, bez pomocy bliskich. Claude postanawia udawać Alzheimera, by być przy jej boku.

Gwiazdą nowego serialu Reprisal została Abigail Spencer. Historia oparta zostanie na motywie zemsty, którą główna bohaterka będzie chciała wykonać na osobach, które pozostawiły ją na śmierć.

Guy Pearce ma zastąpić Michaela Sheena w produkcji Bloodshot. Tym samym aktor dołączyłby do Vin Diesela.

Brie Larson dołączyła do Michaela B. Jordana w filmie Just Mercy. Jest to adaptacja opartej na faktach książki Bryana Stevensona. Autor opisuje w swojej książce problem uprzedzeń w systemie sprawiedliwości, zwłaszcza wobec mniejszości oraz osób ubogich. Nie wiadomo jeszcze, w kogo wcieli się aktorka.

Patrick Wilson odegra jedną z głównych ról w filmie wojennym opowiadającym o bitwie na Midway. Doszło do niej 4 czerwca 1942 roku. Zwycięskie dla Amerykanów starcie stało się punktem zwrotnym w walce z Japończykami, umożliwiając Stanom Zjednoczonym przejęcie inicjatywy militarnej na Pacyfiku. Za kamerą widowiska stanie Roland Emmerich.

Angelina Jolie i David Oyelowo wystąpią wspólnie w filmie Come Away. Bohaterami filmu będą Piotruś Pan i Alicja z Krainy Czarów, którzy w tej produkcji, będą rodzeństwem. Gdy ich starszy brat ginie w tragicznym wypadku oboje starają się uratować rodziców przed desperacją i rozpaczą. W role rodziców wcielą się oczywiście Angelina Jolie i David Oyelowo.

Strony:

Źródło: deadline.com/ zdjęcie główne: AP

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV