Castingowe nowości. Kto zagra w filmach i serialach?

W tym newsie, zebraliśmy dla was wszystkie castingowe nowości do filmów i seriali. Zobaczcie, którzy aktorzy znaleźli nowe projekty.

W tym newsie, zebraliśmy dla was wszystkie castingowe nowości do filmów i seriali. Zobaczcie, którzy aktorzy znaleźli nowe projekty.

Jack Reynor i Will Poulter wystąpią razem w horrorze, który nie ma jeszcze swojego tytułu. Za kamerą produkcji stanie Ari Aster. W filmie wystąpi także Florence Pugh, która razem z Reynorem stworzy parę głównych bohaterów, którzy wyruszą w podróż do Szwecji, aby odwiedzić swojego przyjaciela w małym miasteczku. Odbywa się tam festiwal, który z sielankowego wydarzenia, zmieni się nie do poznania.

Selma Blair wystąpi w filmie After. Będzie to adaptacja bestsellerowej powieści Anny Todd. Obecnie trwają zdjęcia do produkcji w Atlancie. Za kamerą odpowiada Jenny Gage, a za scenariusz Susan McMartin. Fabuła skupia się na Tessie, oddanej studentce i posłusznej córce. Jej świat zmienia się w momencie, kiedy spotyka tajemniczego Hardina Scotta, buntownika, który wywraca jej światopogląd do góry nogami.

Nicole Elizabeth Berger, Jason Patric, Brianna Hildebrand, Tichina Arnold i Aramis Knight dołączyli do obsady niezależnego filmu pod tytułem Runt. Reżyseruje William Coakley. Produkcja opisywana jest jako młodzieżowy thriller, w którym główny bohater, licealny artysta-samotnik decyduje się pomóc popularnej dziewczynie prześladowanej przez swojego chłopaka.

Beau Bridges będzie drugą gwiazdą nowego serialu komediowego Comedy Central pod tytułem Robbie. Aktor dołączył do Rory'ego Scovela, który już znajduje się w obsadzie. Produkcja opowie o trenerze koszykówki z małego miasteczka, która żyje w cieniu własnego ojca i pragnie doprowadzić do sukcesu swojego syna.

Zdobywca Oscara Timothy Hutton dołączył do obsady 5. sezonu serialu How to Get Away with Murder. Nie ujawniono żadnych szczegółów dotyczących roli aktora. Hutton zagra również w nowym serialu stacji FX, Y: The Last Man, opartym na popularnym komiksie. Aktor wcieli się w rolę Prezydenta USA.

Carrie Preston zagra w nowym serialu dramatycznym pod tytułem Avalanche. Aktorka wcieli się w rolę Joan Dempsey, organizatorki konkursu Hands On, w którym uczestnicy kładą dłoń na nowym Chevy Avalanche. Ostatni zawodnik, którego dłoń będzie stykać się z samochodem zostanie jego właścicielem.

Chris Carmack dołączył do obsady serialu Grey's Anatomy. Aktor wcieli się w rolę nowego chirurga-ortopedy w szpitalu Grey Sloan Memorial.

Kiersey Clemons negocjuje rolę w aktorskiej wersji Zakochanego kundla. Aktorka miałaby wcielić się w rolę właścicielki suczki, Lady.

Mel Gibson i Colin Farrell zagrają główne role w filmie wojennym War Pigs. Aktorzy zagrają byłych żołnierzy, którzy mszczą się na gangu za zabicie ich przyjaciela i kradzież ich pieniędzy z handlu narkotykami. Reżyseruje Tommy Wirkola.

Trace Lysette wystąpi gościnnie w 2. sezonie serialu Midnight, Texas. Zagra w wiedźmę władającą czarna magią.

Nicole Kidman prowadzi rozmowy w sprawie zagrania w filmie o zhańbionym szefie Foxa, Rogerze Ailesie. Aktorka miałaby się wcielić w produkcji w postać dziennikarki, Gretchen Carlson, której zarzuty o molestowanie seksualne wobec Ailesa przyczyniły się do jego zwolnienia.

Glen Powell dołączył do obsady filmu Top Gun: Maverick. Dla przypomnienia wcześniej aktor startował do roli syna Goose'a w filmie, którą ostatecznie otrzymał ja Miles Teller. Jednak Powell tak spodobał się producentom, że postanowili go zatrudnić w widowisku. Nie podano szczegółów jego roli.

Strony:

Źródło: deadline.com/ zdjęcie główne: AP

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Kate Mara

Kate Mara

ur. 1983, kończy 37 lat

Daniel Olbrychski

Daniel Olbrychski

ur. 1945, kończy 75 lat

Grant Show

Grant Show

ur. 1962, kończy 58 lat

Tracy Morgan

Tracy Morgan

ur. 1943, kończy 77 lat

Donal Logue

Donal Logue

ur. 1966, kończy 54 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV